Articles- мога ли да очаквам резултати?

rado0

New Member
Здравейте,

Първо искам да кажа, че съм АБСОЛЮТНО начинаещ в Affiliate Marketing-a, но вече две години се занимавам със списване на статии за Ezine и други директории, които изглежда успешно преминават.

По принцип съм доволен от това, което получавам, но като че ли искам да започна да "пиша за себе си". Вчера дадох sign-up на един от сайтовете - предлагат ми 10% от това, което "продам" като за начало. Минава се през 12%, 15%, 20% в зависимост от обема на продажби. Идея си нямам дали това е добре, тъй като въобще не съм бил в тези среди, но на мен не ми звучи лошо.

Но нека мина към въпроса си. Мислите ли, че submit-ване на статии в Ezine Articles и други директории ще е полезно? Горе-долу мога да създавам около 300 статии на месец, а когато съм напълно свободен - евентуално и повече. Допълнително, в "архива" си имам поне 4000 списани статии, много от които (може би поне 1000) са със запазени права (мои).

Горе-долу с това разполагам като знание, умение и актив. Ще се радвам да получа някакви съвети и дали въобще да се хващам с това или да продължа със сигурното. Все пак със списването на статии изкарвам доста добри доходи (по българските стандарти), от която ще трябва да се лиша, за да списвам статии "за себе си". Струва ли си или шансът ми за успех е малък?

Благодаря предварително! И се извинявам, ако тук не е мястото за темата.

Поздрави
 

Горе