Artisteer 2.0

vasko_prasko

New Member
Някой да ползва Artisteer?

Невероятна програмка! Дори нищичко да не разбираш от html, java, ccs си правиш перфектно изглеждащ сайт за един час.

Проблема ми е че нещо уж намерих някви кракнати версии ама те са толкова кракнати че само мога да сейфам като проект. А когато го сейвна като Wordpress тема ми излиза на всякъде "trial trial trial trial....." Доста неприятно.

Ако го пусна така ше конвертира мноо зле :D

HELP!
 
защо просто не ползваш готова тема ? има хиляди все някоя ще ти пасне за саита? а ако ти е толкова нужно си го купи

тук наблягаме повече на съдържание и оптимизация и гледаме да се цени труда на другите програмисти и дизаинери
 
От: Re: Artisteer 2.0

Еми защото готовите теми са или много скучни, или ги има на всеки втори сайт, или нямаш почти никакъв контрол над тях. Когато правя сайт за някаква конкретна например 50 Cent е най-добре да я изпипам така че феновете на 50 Cent да й се изкефят.

Бих си купил програмата ако имах парите. Наясно съм че това е бизнес и както във всеки бизнес трябва да инвестираш и получаваш някаква възвръщаемост.

Идеята ми беше просто някой ако има Artisteer активиран да му пратя моя сайт като Artisteer project и той да ми го експортира като Wordpress тема.

А иначе не знаех че се набляга повече на съдържание и оптимизация като примерно за конвертирането на CPA оферти външния вид е от огромно значение. Не мисля че тая част е за подценяване.

Поздрави.
 
От: Artisteer 2.0

Програмата е боклук. Ако все пак те кефи, препоръчвам и AAALogo - за генериране на "професионални" лога.
 
От: Artisteer 2.0

пробвай The*sis theme , с него всичко е възможно :) оптимизиран е за seo и има вградени плъгини :)

и при мене не бачка artisteer
 

Горе