autohits.dk Спам или реални посетители?

DonMakaveli

Well-Known Member
Значи миналата година се регистрирах в сайта, и чат-пат влизах с юсернейм-а си, и ми отваря някакъв брояч, на всеки 30 сек. влизам в някакъв сайт.
След като съм в този сайт, явно ми виждат банера на сайта(при регистрацията съм сложил банер) и така влизат в сайта ми.
Но незнам дали това са реални хора или некви ботове.
Някой ползвал ли го е това чудо?
http://autohits.dk/
 
От: autohits.dk Спам или реални посетители?

Колкото ти си реален посетител на сайтовете, които ти се зареждат на всеки 30 секунди, толкова реални са и посещенията в твоя собствен сайт. С две думи, това е реален, но абсолютно безполезен трафик. Става само за измами на рекламодатели, но това няма нищо общо с предприемачеството.
 
От: autohits.dk Спам или реални посетители?

Фактически, то им показва моя сайт, но те не го виждат, защото те просто са го оставили да се презареждат сайтовете.?!
 
От: autohits.dk Спам или реални посетители?

ахам, имаше някъде цял списък с такива сайтове, но трафик е шит понеже другите също като теб са заебали машините си да рефрешват, интересното май беше 4е трафика идва като реферал от портала или нещо от сорта беше, имаше някаква врътка но не се сещам сега
 
От: autohits.dk Спам или реални посетители?

Не съм ползвал никога такива сайтове, но много се смях на един конкурентен сайт като му гледах брояча в тихото и видях как повечето му посещения са от точно такъв сайт за размяна на трафик. Жалка картинка.
 

Горе