BannersBroker

V.Andreev

Well-Known Member
BannersBroker някой работи ли с тях?
Имам няколко познати които пуснаха пари и много са надъхани нещо, на мен все още не ми се рискува.

За тези които незнаят за какво става въпрос да влязат : тук
 
От: BannersBroker

Не знам, но като гледма този промотър от видеото, как смешно е облечен и не ми вдъхва доверие.
 
От: BannersBroker

Аз работя с тях от 3 месеца...
Ето статистиката ми за тези 3 месеца с 700$ инвестиция

My Total Earnings USD 3,386.96
(Including Unfinished Panels) USD 5,120.00

В момента баланса ми мърда с около 100$ дневно ;) ( което ще рече ~50$ профит)
Наскоро изтеглих и първите си 100$ (общо взето всичко реинвестирам или раздавам на реферали)
Ако сте заинтересовани, имате въпроси и/или съмнения, искате да се присъедините, намерете ме в скайп: deathwingbg
И ще ви помогна и обясня подробно!


Станете ми реферали и ще получите бонус панели от мен, както и стратегии и разяснения.

Ето какво ще получите в зависимост от пакета, с който стартирате:

Basic level ($55) : -> 1 yellow panel (10$)

Business level ($145) : -> 5 yellow panels (50$)

Professional level ($415) : -> 10 yellow panels (100$) ( С този пакет ви препоръчвам да стартирате, както и да си приготвите още 150$ )

Enterprise level ($1225) : -> 10 yellow panels (100$) + 3 purple panels (90$ value) for a total of 190$

Ultimate level ($3665) : -> 10 yellow panels (100$) + 3 purple panels (90$ value) + 2 blue panels (180$) for a total of 370$

И понеже съм нов във форума, предполагам ще подложите на съмнение офертата ми ... ще ви пратя линк към форума в който офертата ми е валидна от 2 месеца, с отзивите от хората възползвали се от офертата.
Ще ви пратя и доказателство за плащането, въпреки че в нета има колкото искаш!
 
От: BannersBroker

Значи първо се купува пакет

Всеки пакет съдържа определени панели и включва администраторската такса за месец от 15$

Жълт пакет 25$ -> 1 жълт панел -> 20$ печалба
Лилав пакет 55$ -> 1 жълт панел, 1 лилав панел -> 80$ печалба
Син пакет 145$ -> 1 жълт панел, 1 лилав панел , 1 син панел -> 260$ печалба
Зелен пакет 415$ -> 1 жълт панел, 1 лилав панел, 1 син панел, 1 зелен панел-> 800$ печалба
....
нагоре е същата работа

Добре е да се почне със син или зелен пакет... именно заради таксата от 15$ на месец. Иначе отнеме много време докато излезеш на печалба и не си струва.

Всеки панел отнема различно време за да свърши.
жълт 3-4 седмици
лилав 4-5 седмици
син 5-6 седмици
зелен 7-8 седмици
червен 9-10 седмици
черен 12-15 седмици Shocked

Затова е хубаво да се почне с някакъв пакет и да се купят допълнително жълти и лилави панели. Проблема е че тези панели трябва да се квалифицират с трафик и има разни ограничения ... за да не се купуват само малки панели.
Всички панели носят 2х стойността си, но имате 2 опции (50%/100% repurchase)
Тоест всеки панел като свърши автматично ви се закупува нов панел (50%) или два нови панела(100%)
Пример: Имате лилав панел дали сте 30$ за него ... след като свърши получавате нов лилав панел и 30$ кеш ...

Сега пак ще почнат нападките за системата ( и брат ми не я харесва, но не му е зле като си изтегли парите)

Панелите от пакета са автоматично квалифицирани да ви носят пари. От тях получавате по 2 нови панела които са квалифицирани и те. След това трябва да ги квалифицирате с трафик (както казах трафик пакета струва 50$ или ви трябват реферали).
Всички панели купени извън пакета, който сте закупили първоначално трябва да квалифицирате с трафик.
На месец имате право на 1 трафик пакет. Ако купуте 2 пакета трябва да плащате премиум такса от 100$ на месец. Wink Тоест 200$ на месец за трафик и мембършип.

Сравнително бавно се правят пари с ББ и доста голяма инвестиция си трябва ( не е като шаре сайтовете ... позицийката 2$ носи ти 3$)
Аз още си чакам зелените панели да свършат ... но ще ми донесат на куп 540$ след 4 месеца чакане при 415$ пакет.

Не ги гледайте тези 5-6к$ в сметката никой не се хвали с тях. Това са парите с всички панели които до момента са изкарани. Както казах реално печалбата е /2.
Примерно вмомента имам панели за 2000$ което ще рече около 1000$ на месец като извадим всички такси и парите за трафик пакетите, като приемем че за син панел отнема месец и половина а за зелен 2 месеца.

Имам 5 трафик пакета... което ще рече 250$ + 100$ разходи на месец. Но не се оплаквам.

ББ не е за всеки. Пак казвам доста стабилна инвестиция си трябва ако искате да направите пари. Аз имам тактика за ~ 700$ и за ~400$. Купува се син или зелен пакет + жълти/лилави панели за 200$ + трафик пакет 50$.
С всеки трафик пакет могат да се квалифицират панели на стойност 200$.

Има още разни особености и тънкости. Не мога всичко да напиша в един пост. Ако не ви харесват условията, таксичките и така нататъка не се занимавайте. Но много ви моля не хейтвайте еи така без причина.


Пак казвам не твърдя че програмата няма да се скамне в един момент, но за момента ми се струва най-стабилната възможна програма от този тип.
 

Горе