[BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

nikoo11

Member
Това защо е пуснато от профила ми

......................
Ужас.
Някой е писал тема от моя профил.
Не бях влизал в профила ми от около 2 години и тази тема ме изненада.
Махнах цялото съдържание на пусната тема.
 
Последно редактирано:
От: [BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Не знам автора и не знам дали това се отнася до тях, но това е жестока схема за измама :D Биткойн адреса няма как да се проследи, което значи, че той взима парите, но вие не получавате никакъв документ и хоп парите ви заминали :D :D Пак казвам, с този хотел всичко може да е реално и да получавате парите, но иначе си е чудесна схема за измама.
 
От: [BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Ей сега отивам на битомата да купя койни и ги пращам. Обявата изглежда писана от сериозен човек, няма нужда даже да ми показват снимка на хотела. Достатъчно ми беше да кликна на връзката към статията за Приморско в Уикипедия за да се убедя, че инвестицията е изгодна.

Само не ми стана ясно къде да си пратя личните данни за да ме впишете като акционер. Ама това после ще го уточняваме, сега бързам да не свършат койните на битомата.

Как е възможно да се прави IPO на хотел, който се продава от ЧСИ също не ми е много ясно, ама за това ще мисля след като пратя койните (да не ме изпреварят). И каква е разликата между IPO и "pre-IPO" също не ми е ясно.
 
От: [BBH] pre IPO Биткойн България Хотел

Все пак човека се казва Благовест Кацарски. Хотела се продава за близо 500к лв от ЧСИ Ивелина Божилова.

Офертата изглежда много лошо и чист СКАМ. Всеки с малко мерак ще намери данните.
Интересно ми е като се пратят тия койни, как ще се докаже с договор за покупко-продажба на дялове и то акционерни, като дружеството не е АД.
А това е линк към т.нар. статистика, даже сайта към офертата от ЧСИ-то е даден - ЦЪК
 

Горе