Bet-at-home

Искам да ви представя една програма на bet-at-home, който плащат доста големи проценти сравнение с някой други букмейкърски къщи.
А ето и самите проценти:
Заплащането за отделните степени е установено както следва:

1. Степен: 30 %
2. Степен: 10 %
3. Степен 5 %

Обяснение на степените:

1. Степен: Това са клиенти, регистрирани лично от вас.
2. Степен: Това са клиенти, регистрирали се със съдействието на "вашите партньори".
3. Степен: Това са клиенти, регистрирали се със съдействието на "партньорите" на "вашите партньори".

Тоест още с регистрирането си вие започвате да получавате 30%, а както знаете в спортните залози и казината се хвърлят големи пари. Общо взето си е голяма далавера.
Плащат на 50EUR.
Доста често предлагат и големи бонуси, което е още по-пикантно за потребителите да направят депозити.

http://bet-at-home.com/partner.aspx

Влизате от този линк и почти най-отдоло, вдясно има един бутон станете наш партньор.

Ако имате някъкви въпроси или мнения за програмата пишете в темата. Успех на всички!:clap:
 
Последно редактирано:
От: Bet-at-home

имат и твърдо 30eu CPA специално за бг :)
горните схеми ми изглеждат като малка пирамидка :)
 
От: Bet-at-home

Да лошо е това че не отчитат покер като заработка за афилейтите , а както знаем все повече хора се зарибяват да играят и в други букмейкъри носи добра печалба за
уебмайсторите !
 
От: Bet-at-home

Ти си много нагъл бе? А не щещ ли някой направо да ти преведе и някава сума пари? И успех накрая пожелава. Наглец!
 
От: Bet-at-home

Красимире, аз представям affl програма, в която може да се регистрира всеки един. Не карам някой да залага пари, а представям само affl програмата!!!!!
 
От: Bet-at-home

Аха, представящ афилейт програмата значи. И защо си дал твоя линк? Какво ще спечели някой като се регне през теб? 0.00 лв? Дай тук всеки да постне линк към партньорските програми където има регистрация! Да ти дам ли и моя линк към Bet-At-home? Такова нещо не бях виждал никаде досега, да си постнеш във форум линка към букмейкърска афилейт програма.
 
От: Bet-at-home

"Доста често предлагат и големи бонуси, което е още по-пикантно за потребителите да направят депозити."

А тези въпросни големи бонуси са 30 лв. Не знам колко пикантни ти се виждат!
 
От: Bet-at-home

krasimir_770 стига се заяжда с момчето! Не си някакъв тук за да казваш кой какво да пуска.
 
От: Bet-at-home

"Доста често предлагат и големи бонуси, което е още по-пикантно за потребителите да направят депозити."

А тези въпросни големи бонуси са 30 лв. Не знам колко пикантни ти се виждат!
Аз незнам да дават бонус 30лв., тва си е твоя измислица. Хората дават 50% от първоначалния ти депозит. Ако искаш да си избиваш някъде комплексите, направи си своя тема.
Ако обичаш не ми отговаряй на поста :)
 

Горе