.BG Домейни за 58.67лв

ggg007

Active Member
Вчера открих америка за пореден път. След като 3 години съм плащал хиляди за домейни на регистър.бг по 70.40лв всеки вчера открих, че съм можел да плащам по 58.67лв за всеки домейн. Когато лицето за финансови контакти не е в България, системата на регистър.бг не включва 20% ДДС в проформа фактурата. Толкова просто. Пишете адрес на ваш приятел в чужбина за лице за финансови контакти и готово - цената на домейна ви е 58.67лв. :) Това работи и за подновяване на домейните. Просто трябва да си смените лицето за финансови контакти.

Айде ще имате много да ме черпите :)
А ако някой го е знаел и не го е споделил по-рано незнам :(
 
От: .BG Домейни за 58.67лв

добро утро е чай за задремали :)

у суперхоста не е ли пак 58 лева и то без значение дали си негро или половин македонец?
 
От: .BG Домейни за 58.67лв

Да и суперхостинг.бг ги продават за толкова, ама мога ли за 5 мин. с ел. подпис да го регистрирам през тях? Трябва нотариално заверена заявка и т.н. да им пращам и пак ще станат 70-80лв. Явно са се разбрали с регистър.бг да не падат по тази цена без ДДС. Иначе регистъра им ги дава за 18евро. Така, че всеки регистратор може да ги препродава за 45-50 лв.
 
От: .BG Домейни за 58.67лв

Да и суперхостинг.бг ги продават за толкова, ама мога ли за 5 мин. с ел. подпис да го регистрирам през тях? Трябва нотариално заверена заявка и т.н. да им пращам и пак ще станат 70-80лв. Явно са се разбрали с регистър.бг да не падат по тази цена без ДДС. Иначе регистъра им ги дава за 18евро. Така, че всеки регистратор може да ги препродава за 45-50 лв.

бе кака така - аз с ел подпис преметнах при тях заверих, нищо не съм пращал и от компа не съм ставал :)
 
От: .BG Домейни за 58.67лв

браво, това е добре за клиентите на суперхостинг. Значи и те не трябва да вземат 20% ДДС за физически лица от други държави. Така че може да стане още по-евтинко. Ама моите домейни всичките са директно от регистъра и за да ги подновя на 58 не мога да ги прехвъля към суперхостинга, затова съм доволен от моето откритие :)
 
От: .BG Домейни за 58.67лв

аз пък не се циганя за 10лв и винаги си ги взимам от майката регистър.бг
 
От: .BG Домейни за 58.67лв

да естествено, и аз предпочитам регистър.бг пред някой регистратор, ама все пак 70 домейна по 12 лв на година са си добро спестяване
 

Горе