bgspa.eu - Социална мрежа и форум за козметици, фризьори, маникюристи, масажисти

willy878

New Member
Здравейте! Още през януари споделих идеята в секцията за експерти относно този портал: bgspa.eu. Получих съвети относно дизайна, отзиви. Благодаря за което. От някои съвети се възползвах, от някои - не. Както казаха и експертите, в България е малко трудно да привличаш професионалистите от този бранш в сайта, въпреки, че е всичко безплатно. Но знам че не е невъзможно. Пиша уникални статии, които смятам за полезни за този бизнес, т.е. "Как да работим в тази сфера, как се отваря салон, спа център, относно персонала, документации и други идеи за реклама и т.н...". В тази тематика се чувствам най-сигурен.
Съдържанието го добавям лека по лека. Искам да рекламирам в adwords, но не искам посетителите да попадат на сайта, и да видят само моята информация там. Искам да се вижда движение, активност.. Но с активността на потребителите е по-сложно. Как да стимулирам участието в дискусии, да публикуват тематична информация?
Благодаря предварително!
P.S. В портала има възможност за създаване на тематични блогове. Колегите, които имат уникални статии по темата на сайта, могат да публикуват. Един линк в статията - е ОК. :)
 
От: bgspa.eu - Социална мрежа и форум за козметици, фризьори, маникюристи, масажисти

На първо четене - според мен има нужда от малко снимки. Говориш за красота, а няма снимки. Това доколко ще предизвика активност обаче не знам.

Като във всеки форум в началото ще трябва сам да регистрираш потребители и да си пишеш въпроси и отговори.

И последно - идеята ми харесва. Успех с развитието.
 
От: bgspa.eu - Социална мрежа и форум за козметици, фризьори, маникюристи, масажисти

Мерси колега. Да, относно снимките и аз си мислих. Имам модули за показване на снимки и албуми. Ще го включвам, а вече резултата ще го следим :)
 
От: bgspa.eu - Социална мрежа и форум за козметици, фризьори, маникюристи, масажисти

Здравейте, приятели поради това, че затворих козметичния си салон продавам два уреда от най-висок клас.Единият е за фотоепилация operyon L600 другият е IONTO-WORKSTATION CONCEPT PROFI. за повече информация и снимки тел:0889706120
 
Здравейте,
Искам да попитам нещо относно козметичното оборудване - при направено проучване от мен, и при равни други условия, аналогични апарати като функции варират в пъти като цена, според производителите - китайските са най-евтини, както винаги, та до американски и аржентински, чиято цена е наизмеримо по-висока. Тъй като аз се опитвам да направя груба калкулация за бюджета, който ми е необходим първоначално за оборудване на мое студио, се чудя има ли производители в средна ценова категория, които предлагат достатъчно добро качество, на разумна цена, които бихте могли да ми препоръчате? Благодаря предварително!
 

Горе