Blog Carnival

stancho1234

New Member
мисля че се води горила маркетинг...
Значи на кратко в блог карнивал вие има много теми на който различни блогове ,който се водят хостове на карнивала правят през определено време издания в техния блог под формаат на пост.Този пост съдържа линкове към статий.Тези линкове ги предлагате вие (може и да не ги удобрят все пак) естетвено линкове към вашия сайт,което води трафик и естествено си получавате другите бонуси от линка.Например в този карнивал словиха цели 3 мой линка http://www.fitbuff.com/ нямате лимит на брой статий има мн карнивали на най-различни теми общо 2343 карнивала и растат постояно като на един карнивал излизат доста изданиа, тези които аз гледах здравните бяха около 50 представете си ако във всеки ви сложат линк колко трафик ви чака
http://blogcarnival.com влизате реигстрирате се и почвате елементарно е :) успех!
 
Има хляб в тази работа!

Мисля, че има хляб в тази работа. Изобщо, човек не бива да се спира пред нищо, за да популяризира блоговете и сайтовете си.

Казах човек, ама ние не сме хора, а българи. Тоест, изключително мързеливи твари, които все се чудят защо са бедни. Бедни са точно поради тази причина- защото са лениви, мързеливи.

На всичко отгоре последните проучвания на БАН доказват недвусмислено, че ако преди промените коефициентът на интелигентност при средностатистическия българин е с 18 пункта под този на западноевропееца, то деградацията, нравственият и интелектуален упадък на българите, който започва реално през 1994 година, е довел до катастрофални последици. Днес коефициентът на интелигентност при средностатистическия българин е вече с цели 36 пункта под този на нормалните европейци.

Съчетай тези дадености с мързел и ще получиш...Република България!

Апостол Апостолов
 
Апостоле не пиши глупости, коефициентът на интелигентност на българите винаги е бил и ще бъде в пъти по-висок от всички останали етноси, това е генетична даденост. Единствения българин с нисък коеф. на интелигентност може би си ти, след като всичкото човек из интернето се ебава с глупостите ти. :lol: От там идва и злобата ти към нашия народ.

Българите не са лениви и мързеливи, просто не са роботи-работохолици като западноевропейците и това е най-добрата ни черта. Много скоро всичко ще си дойде на местото а ти ще влезнеш в учебниците по маркетинг като пример "как не бива да правим". :lol:
 

Горе