Cashfiesta :(

sniper-bg

New Member
Здравейте, занимавах се до скоро с адсенсе но се правех на хитър и се опитах да ги излъжа и ме блокнаха.После започнах с cashfiesta започнах с нея защото работата ми се стори лесна само пускаш банера и си правиш каквото искаш без да търсиш хора да цъкат на некви реклами или такива глупости това ми хареса,но за съжаление се оказа доста несериозни в плащанията точно бях направил 50 $ и ми изтриха акаунта незнаино защо :( Искам да ми дадете някой съвет с какво да се захвана да изкарам некои лев в интернет защото отделям доста време пред компютара даите нещо подобно като кашфиестата само да пускаш някъв банер и тва е нещо за като начинаещ :(
 
От: Cashfiesta :(

ОМГ Кешфиеста е един он НАЙ-СТАРИТЕ скамове в нета да беше написал "cashfiesta scam" в гугъл .... Или да беше видял поне една от 5-20 теми дето има тук за тях...
 
От: Cashfiesta :(

Само един сърч в гугъл за 5 секунди щеше да ти спести безвъзвратно изгубеното време от живота за тези 50$ които и така няма да видиш ... Няма ли кой да ги премахне тея кешфиеста,докога ще лъжат хората ?? :(
 

Горе