Cj плащане

SS_BOY

Member
Ако избера да ми плащат с банков превод (вече го имам като опция) дали ще си получа парите? Ако някой знае да помага :) а ако никой не е пробвал ще го направя аз и ще споделя какво е станало :)
 
От: Cj плащане

Днес излезе официален анонс за промяна в минималните суми и покрай това видях че има вече и опция за плащане по сметка.

Имайки предвид че чековете получавам от немското подразделение на cj смятам, че няма да имаме проблем с плащането и по сметка (и там работят с iban системата).

Аз лично смятам да си прехвърля плащанията директно към сметката.
 
От: Cj плащане

Здравейте,

Да питам нещо във връзка с получаването на плащания от CJ по сметка.

Когато се опитам да избера плащане по сметка, в полето "Bank country and currency" няма никъде България (не съм й очаквал). Ето и въпросите ми, моля за съвет и помощ:

1. Как да укажа, че става въпрос за българска банка, след като няма никъде BG (EUR) или нещо подобно? Струва ми се, че някъде бях чел, че не плащат до България с директен превод, но в постовете по-горе видях, че би трябвало да няма проблем...

2. В полето "Account Number" IBAN-а ли да напиша?

3. Какво се пише в "Routing Number/Sort Code"?

Много благодаря предварително! Всяка помощ ще ми е от полза!

Поздрави и успех!
Борил
 
От: Cj плащане

Ето отговор от официалната Help секция. Това е още едно доказетелство, че просто трябва да четем :) С две думи - няма да ни огрее за direct deposit, поне засега.

What are the direct deposit specifications for the country where my banking institution is located?

You may apply for direct deposit if you have a banking relationship in any of the countries listed below. Please select the country in which your bank is located for direct deposit specifications.

Australia
Austria
Belgium
Canada
France
Ireland
Germany
Netherlands
New Zealand
Spain
Sweden
Switzerland
UK
US
 
От: Cj плащане

finty, благодаря за отговора. Аз това го прочетох, но понеже видях поста ти от вчера, където казваш, че минаваш към плащане по сметка -обърках се. реших, че има някаква промяна. :)
 
От: Cj плащане

наистина мислех, че може, но ме зачовърка въпроса и му хвърлих допълнителен размисъл дали пък не е бъг, защото е голяма промяна в системата на плащания, а не са го обявили официално. Та реших да хвърля едно око на хелпа и открих отговора.

Между другото, доста въпроси са ми възниквали при cj и на всеки един от тях към намирала отговор в хелпа - много добра система имат! Ама нали съм Тома Неверни - хелпа винаги е последното място ......
 
От: Cj плащане

всички сме така. първо се блъскаш, после питаш и накрая гледаш в хелпа. а май трябва да е обратното :)))))
 
От: Cj плащане

накой получил ли е чек от някой от афф.програми работещи с CJ? да знам дали да се захващампримерно с http://www.spalook.com?

:)
 
От: Cj плащане

неможе да се приемат чрез директен депозит в карта/българска/
онзи ден се чудех дали от тази, която дават в gaf може... трябва да питам, но с българска неможе, както и с епаспорт, питал съм ;)
 
От: Cj плащане

неможе да се приемат чрез директен депозит в карта/българска/
онзи ден се чудех дали от тази, която дават в gaf може... трябва да питам, но с българска неможе, както и с епаспорт, питал съм ;)

да де ама аз питах за чрез чек? и изобщо релайъбъл ли са и може ли да се изкарат пари от тях, и ако да посля ще имам ли проблеми с чека? изобщо някой има ли наблюдения да знам дали да започвам?
 
От: Cj плащане

започвай, получавал съм и съм осребрявал чекове... нищо че се бавят 15-тина дни с пристигане и още поне месец в банката...

:) мерси за инфоро...


ПП
то бази зора с чекове!

ПП
CrAzY-MaST знаеш ли някоя програма която си струва и да е за skin care или от сорта продукти?
тука има някаква директория за сайтове ама незнам?
http://www. affiliatescout . com/health - beauty
 
От: От: Cj плащане

да де ама аз питах за чрез чек? и изобщо релайъбъл ли са и може ли да се изкарат пари от тях, и ако да посля ще имам ли проблеми с чека? изобщо някой има ли наблюдения да знам дали да започвам?


Не питай, а ги почвай. Не се притеснявай за парите, а по-скоро за това как да си ги спечелиш :).
 
От: Cj плащане

вече година работя с cj и нямам проблеми с плащането. Чековете ми пристигат редовно и в банката ми ги приемат.
 

Горе