Copywriting

офф:
абе тая реклама - адсенс е много гадна... нещо кода ли не е наред, така ли е направена незнам, но мига постоянно и се появява и горе в ляво... и в други сайтове съм попадал на такова нещо :shock:
 
CrAzY-MaST каза:
офф:
абе тая реклама - адсенс е много гадна... нещо кода ли не е наред, така ли е направена незнам, но мига постоянно и се появява и горе в ляво... и в други сайтове съм попадал на такова нещо :shock:
Щом си с InternetExplorer Ще го търпиш :)
 
MsGeR каза:
CrAzY-MaST каза:
офф:
абе тая реклама - адсенс е много гадна... нещо кода ли не е наред, така ли е направена незнам, но мига постоянно и се появява и горе в ляво... и в други сайтове съм попадал на такова нещо :shock:
Щом си с InternetExplorer Ще го търпиш :)
mozilla
иначе статията не е лоша, но винаги може повече :wink:
 
беше ми леко трудно четимо :| но мен по скоро както и по голямата част от хората тук би ги заинтересувал превод на обратно от български на англииски за да се добавя уникален контент за хелт блоговете
 
Здрасти на всички в този бранш. Имам едно въпросче, което се отнася до сайта BGReporter. В събота един приятел, който тепърва започва да се занимава с онлайн печелене на пари е публикувал няколко наистина добри статиики (по моему), но и до момента те не са одобрени (в сайта пише, че статиите се одобряват всеки работен ден от 8,30 до 18,00. Въпросът ми е следния и е отправен, към хора, занимаващи се с този вид дейност- Дали ако публикуваш материал през почивен ден или извън работно време той се записва в базата данни и след това бива проверен, или материали могат да се публикуват само в работно време ?

Благодаря за отговора!
 
Fishy каза:
Здрасти на всички в този бранш. Имам едно въпросче, което се отнася до сайта BGReporter. В събота един приятел, който тепърва започва да се занимава с онлайн печелене на пари е публикувал няколко наистина добри статиики (по моему), но и до момента те не са одобрени (в сайта пише, че статиите се одобряват всеки работен ден от 8,30 до 18,00. Въпросът ми е следния и е отправен, към хора, занимаващи се с този вид дейност- Дали ако публикуваш материал през почивен ден или извън работно време той се записва в базата данни и след това бива проверен, или материали могат да се публикуват само в работно време ?

Благодаря за отговора!
аз съм побликувал там една статия - не мисля че е лоша, но минаха няколко дни и не беше удобрена(проверена) питах администратора, той каза нещо от сорта на "проверяват се" и го зарязах сайта...
 
Ясно...Как искат да имат актуалност, при положение, че проверяването им отнема толкова много време...

Можете ли да ми предложите някой друг подобен сайт, било то български или чуждестранен, защото момчето наистина има талант, а в момента следва журналистика и не биха му били излишни парички и опит :)
 
А този твой приятел на български ли пише или и валдее достатъчно добре и английски?
За втория случай нека да погледне в elance. com или в Google с e-lance copywrite излизат много неща.
 
И още нещо се сещам: от моя близка знам, че в Нова телевизия търсят сценаристи за нов сериал - в случай, че и това му е интересно
 
От: Copywriting

Имам един въпрос,който от няколко дена се върти из главата ми.Да речем пусна сайт изцяло за България и текста го взема от англоезични сайтове,направя превод на български и променя част от текста.Това copywritig ли е ?
 

Горе