CPA алтернативи???

Synthetic

Active Member
Някои знае ли алтернатива на CPAlead ? Искам да опитам с друга програма , тъй като в последно време конверсията ми падна драстично , а трафика ми се покачва.. Самите оферти и сървейс не вървят добре при мен , тъй като трафика ми е от цял свят, а най-добра конверсия имат тези от USA или UK. Пробвах с нов дизайн на widget-ите , но няма кой знае какво подобрение...

Опитах се няколко пъти да се регистрирам в neverblue и maxbounty ,но без успех и направо се отказах от тях. Писна ми да ме отхвърлят. Четох как да ме приемат в тях, следвах инструкциите, но без успех....

Някакви идеи и предложения?

Благодаря предварително
 
От: CPA алтернативи???

Бих ти препоръчал affiliatebuzz.com
Плащат за USA регистрация 10 долара , за останалия свят 5 долара.
При регистрация на потребителите изискват дани от кредитна карта затова дават толкова пари.
Изключително подходящ за сайтове за филми.
Съпорта им е доста добър, дават съвети за подобряване на конверсията.
Ползвам ги от около месец и не се оплаквам.
Плащат с пайпал на две седмици и най-важното е ,че плащат.
Ако нещо те интересува питай.
 
От: CPA алтернативи???

Имат ли widgets както е при CPAlead и други CPA програми ?? Ти би ли си дал данни за кредитната карта примерно? :)... Малко ме съмнява да има голям успех. Я ми драсни едно ЛС да "говорим" там :)
 
adscent media
instantdollarz
leadbot
dollarade
loudmo
собствен gateway

всичко е инцентив и с гатевейс, препоръчвам ти първия :)
 
От: CPA алтернативи???

Мерсаж:) Сега ще пробвам с adscent media и affiliatebuzz

Дайте реф. линк
 
Последно редактирано:
От: CPA алтернативи???

Я да ви питам тези adscent media приемат ли сайтове за филми, сериали и тем подобни? :)
 
Re: От: CPA алтернативи???

Я да ви питам тези adscent media приемат ли сайтове за филми, сериали и тем подобни? :)

Attention: Our gateway is NOT to be used on any website that hosts or links to copyrighted material such as tv shows or movies. Using a gateway on a site of this type can result in loss of all commissions.
 
От: Re: От: CPA алтернативи???

Attention: Our gateway is NOT to be used on any website that hosts or links to copyrighted material such as tv shows or movies. Using a gateway on a site of this type can result in loss of all commissions.
:(

Ами някой от другите, че CPALead-a се изложиха много?
 
От: CPA алтернативи???

perfecttracking също стават но..офф забравих ти си бил при cpalead и няма да те приемят..освен ако не кандидатстваш с нов сайт.
преди няколко месеца това им е беше оправданието като ме баннаха..иначе плащат.
 

Горе