Cron jobs проблем PHP melody - coolicehost

Няма как да даде категорично заключение без да има административен достъп до сървъра. Това е дежурното извинение на програмист, който не знае как да си пусне скрипта в debug режим и да издъмпи някакъв stack trace. По същата логика, аз мога да ти акжа, че проблема е в скрипта, без да съм го писал аз, ще приемеш ли това за меродавно мнение?
Аз съм му дал достъп в Cpanela нещо рови прави...
 
Аз съм му дал достъп в Cpanela нещо рови прави...
Мисля, че няма нужда да се притесняваш, все пак.. там не участват нашенци ;)

ПС. Според останалите постове, ако проблема е бил в сървъра, какъв точно е той... ако може да сподeлите...
 
Последно редактирано:
Аз съм му дал достъп в Cpanela нещо рови прави...
Andrew по-принцип оправя нещата, когато съм му сигнализирал за даден бъг.Давал съм достъп и ги оправя.
Аз не използвам автоматичен скрипт за качване от youtube. Дано го оправи.
 
При мен cron job се изпълнява, но не за всички видеа. Изпълняват се около 100 видеа, а другите не. Писах на съпорта, но нямат ясен отговор.


18a1aab404fe4ffe949f63ccd79a1d19.jpg
 
Аз съм му дал достъп в Cpanela нещо рови прави...
Все едно да те пусна във фоайето на хотел и да те питам каква е противопожарната инсталация на сервизните помещения и устройството на шафтовото осветление в асансьорните шахти. А и не знам какъв достъп си му дал, но щом те пита какъв ти е хостинга - дали е споделен, VPS или нает сървър, явно вижда cPanel за първи път.
 
Все едно да те пусна във фоайето на хотел и да те питам каква е противопожарната инсталация на сервизните помещения и устройството на шафтовото осветление в асансьорните шахти. А и не знам какъв достъп си му дал, но щом те пита какъв ти е хостинга - дали е споделен, VPS или нает сървър, явно вижда cPanel за първи път.
Дал съм достъп до целия Cpanel
 
Дал съм достъп до целия Cpanel
cPanel е фоайето, WHM е хотела. Ти достъп до WHM не си виждал и на screenshot.
 
Отделно от темата. Използвате ли темата "echo" responsive . Мислих да го взема, но нещо не ми допада .
 
cPanel е фоайето, WHM е хотела. Ти достъп до WHM не си виждал и на screenshot.
Аз не мога да дам достъп до нещо към което самият аз нямам парола, предполагам там имат достъп администраторите на coolicehost
 

Горе