Crypto kings / qubittech / пирамиди?

bestlap

Member
Здравейте и добър вечер на всички колеги. Та ще скачам направо към въпроса ми чували ли сте за горе посочените имена? Накратко финансови пирамиди онлайн изцяло обещаващи 250% възвращаемост на инвестицията за 10 месеца като първите 4 месеца имате 100% от това което сте вложили. При влагане на 1000 долъра за месеца получавате 2500 и т.н има различна бонусна система която може да увеличи печалбата посредством мрежов маркетинг /набиране на още членове чрез собствен афилиейт линк/. До тук всичко звучи ок, въпроса ми е някой пробвал ли е платформата на qubittech могат ли да се изкарат реални доходи или е измама? Защото мен ми го представиха 2 ма приятели който имат реални печалби и едното момче смята да набие много пари и се чудя и аз дали да не инвестирам. Като цяло търсех опция за инвестиране на едни свободни 4к долъра който имам и се чудех в крипто /etoro/ или нещо подобно защото гледах видеа в ютуб и то са все позитивни, но звучи твърде добре да е реално ?
 
Нема такова ROI.
Прочети за Понци схемите и разни материали за инвестиране.

 
Всяка приказка е една история, която носи поука. Приказката, която стои актуално сега е "Новите дрехи на царя".
За незапознатите със съдържанието й ще припомня , че се разказва за един суетен цар, който много обичал да си сменя дрехите и накрая стигнал до там, че излязъл без дрехи, защото го излъгали, да облече въображаеми.
Crypto kings BG
Нова схема за инвестиция, която ще разкажа, защото смятам че е Измама.
Как се развива действието?
Съвсем случайно сте избрани , защото сте "интелигентни и разбирате от финансови инструменти". След това нараства ускорението на атаката от мераклии да ви вкарат в схемата на Концепцията( Пирамида).
Crypto kings BG
Организацията няма сайт, няма лиценз от комисия по финансов надзор, но има публична група във фейсбук за набиране на нови жертви.
Представят ви една схема с геометрично нарастване на капитала. Убеждават ви колко много печелят от акции и криптовалути. Ако се дърпате и питате прекалено много ще ви уредят среща с Гуруто, или ще ви пратят клипче . (Гуруто е нервак на средна възраст, очевидно напрегнат от постоянния напън за убеждаване на нови жертви. Саморекламира се чрез участие в предаване по телевизия " Блумберг" ) и т.н......
Ще инвестирате в естонската технологична компания " Кубитех"(Губите всичко). Ще ви покажат лидерския екип-няколко човека с костюми.......ако се размислите прекалено много предстои среща с Гуруто- човека който управлява умните пари.
И накрая- Мислете и бъдете умни във ваш интерес, а не в нечий друг. Не се поддавайте на "царските изкушения", защото в живота уроците първо се плащат, а после се учат.
Форекс училище за трейдъри се РАЗГРАНИЧАВА от тази и други подобни схеми за печалба, които могат да ви бъдат предложени през нашите групи.
 
При влагане на 1000 долъра за месеца получавате 2500 и т.н има различна бонусна система която може да увеличи печалбата посредством мрежов маркетинг /набиране на още членове чрез собствен афилиейт линк/. До тук всичко звучи ок
Верно ли ти звучи ок?
 
Измамните схеми от вида на пирамиди са добре известни и познати на много хора, но организация с име като:
форекс училище за трейдъри
си е пълна измама в една напълно легална форма. Форекс трябва да се упражнява от хора, които имат огромни познания в икономиката и математиката. Аматьорите в тази структура са само парични донори на всички останали професионалисти. Това горното наименование бих го сравнил с фраза от вида "начално училище за висша математика".
 
Здравейте и добър вечер на всички колеги. Та ще скачам направо към въпроса ми чували ли сте за горе посочените имена? Накратко финансови пирамиди онлайн изцяло обещаващи 250% възвращаемост на инвестицията за 10 месеца като първите 4 месеца имате 100% от това което сте вложили. При влагане на 1000 долъра за месеца получавате 2500 и т.н има различна бонусна система която може да увеличи печалбата посредством мрежов маркетинг /набиране на още членове чрез собствен афилиейт линк/. До тук всичко звучи ок, въпроса ми е някой пробвал ли е платформата на qubittech могат ли да се изкарат реални доходи или е измама? Защото мен ми го представиха 2 ма приятели който имат реални печалби и едното момче смята да набие много пари и се чудя и аз дали да не инвестирам. Като цяло търсех опция за инвестиране на едни свободни 4к долъра който имам и се чудех в крипто /etoro/ или нещо подобно защото гледах видеа в ютуб и то са все позитивни, но звучи твърде добре да е реално ?
100% измама, гарантирано. 250% процента възвращаемост е невъзможно, което прави измамата гарантирана.
Бъди сигурен че е измама, 1 лев не им давай и кажи на приятелите си да спрат да им дават пари, всичко ще изгубят.

Ако наистина имаш 4к долъра свободни има къде къде по-добри начини да ги похарчиш.
Ако си решил да ги инвестираш, набий ги в някой индекс с исторически гарантиран дивидент там 2-3 процента и готово.
 
А относно търгуване на акции или крипто през etoro ? Дали е подходящо като път по който да поема?
 
А относно търгуване на акции или крипто през etoro ? Дали е подходящо като път по който да поема?
Не.
Ако те влече хазартът, направо отивай на съответните сайтове, че поне ще видиш резултата веднага и по-кратко ще се мъчиш.
 

Горе