Curve Card - One Card to Rule them ALL :)

dertre

Well-Known Member
Защо да ползвам Curve и да заменим всички останали карти в нашето портмоне.

Картата на Curve заменя всичките други кредитни и дебитни карти в вашия порфейл. Вместо да мъкнете няколко карти (в моя случай 30), можете с една карта да ползвате всяка една от вашите карти. Лимитите им за теглене са добри (след проверка и верификация и/или след закупуване на платен план) за теглене и плащане (моите в момента са 9000£ за еднократна покупка с едно плащане и 1000£ от банкомат).
Работи с БГ карти (тествано от мен ЦКБ, ДСК и Уникредит банк) като курса на плащане е техен (равен на банката до момента при всяко едно плащане което съм правил). Платените им планове включват и застраховка живот,инцидент,грабеж, повреждане на техника и още много други. Ползвал съм повреждане на техника (падна ми телефона S10+ на екран и стана на сол). Смяна на екрана в Samsung ми струваше 280£, като от Curve ми платиха 230£ (има неустойка в договора в размер на 50£ точно и максимален размер на щета на техниката 800£)

Системата им работи по следния начин.
1. Правиш си регистрация.
2. Вкарваш твоя дебитна или кредитна карта (няма значение от коя държава е само трябва да е на твое име).
3. Минаваш проверка на картата (в зависимост от картата е различно, обикновенно те чарджат някаква сума и след това имаш код и ти връщат сумата която са чарджили).
4. След минаване на проверка и пристигане на физическата карта (през това време ти дават виртуална да ползваш) от самото приложение избираш коя карта да ползваш с картата на кърв.
По този начин не те чарджат за никакви плащания в различни валути (изчислява се по курс на Curve който е доста добър).
Тегленето от банкомати (дори от кредитна карта) също е безплатно (ПРИ МЕН ПОНЕ Е въпреки, че има предупреждение, че те такссуват).
Ползвам ги от 1 година вече.
Ако имате въпроси не се притеснявайте да ме питате в темата.
 

Прикачени файлове

  • 6.jpg
    6.jpg
    218.2 KB · Преглеждания: 8
  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    189.3 KB · Преглеждания: 10
  • 2.jpg
    2.jpg
    306.8 KB · Преглеждания: 8
  • 3.jpg
    3.jpg
    320.8 KB · Преглеждания: 8
  • 4443.jpg
    4443.jpg
    19.7 KB · Преглеждания: 6
  • 112.jpg
    112.jpg
    204.9 KB · Преглеждания: 8
@Blinky реф линковете яко вдигат скора ....
 

Горе