Domain от Godaddy и хостинг в ICN

Krasik789

New Member
Здравейте,
преди 2 седмици си купих домейн от GoDaddy и сега се колебая за хостинг между superhosting.bg и icn.bg
За прехвърлянето на домейна се изисква допълнително заплащане, чудя се мога ли да си ползвам домейна в godaddy, hosting - ICN и сайта ми да е на wordpress.

Благодаря предварително
 
Що ще го прехвърляш?
Добави си го като аддон домейн и си настрой nameservers.
Туй за ICN :)
 
който си купува хостинг от icn може да ползва промокод sirius за 20% отстъпка щот съм пич :D
 
Така или иначе в момента не можеш да прехвълиш домейна, защото ще е заключен към Годеди за известно време.
И при двете хостинг компании Аддон домейните ги няма в най-евтините им предложения, а са налични от следващите по цена. (хмммм, преди при ICN не беше така)

Не знам как стоят нещата да ползваш за основен домейн, такъв който не е регистриран при тях. Питай ги :)

@testkiwi туй важи ли за вече намалени цени и при подновяване?.. че предстои...
 
който си купува хостинг от icn може да ползва промокод sirius за 20% отстъпка щот съм пич :D

Грешен или невалиден промо код! Уверете се, че сте попълнили кода правилно или той не е с изтекла давност. Моля, свържете се с наш оператор за подробна проверка и съдействие!
 
И сега излиза въпроса мога ли да си направя сайта в wordpress, без да плащам там premium абонамент за връзването на домейна
 

Горе