Продава се: Domain name > worldwidestunts.com

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Регистриран в namecheap ако някой има интерес пм.

Ще го вдигна за 10год. преди продажбата.
 
От: Domain name > worldwidestunts.com

Пуснах домейна във флипа на търг
Колеги, моля Ви ако някой има повече опит да даде съвет или напътствие за търга - това ми е първия търг във Флипа.
Ще бъда благодарен на всички включили се :)
 
От: Domain name > worldwidestunts.com

Възможно ли е да бъде и в седо и във Флипа, няма ли да е против правилата на сайтовете?
Бях го включил в Афтърник, обаче там не се случи нищо интересно... и го оставих така, мисля че даже днс-те още са на афтърник(от няколко мес. нямам никакво време да се занимавам с него.)
Иначе бях направил мобилна апликация и сайт, платформа за обяви за каскадьори, рейтинг / видеа / уроци и др. интересни неща, обаче когато започнах работа всичко отпадна и запустя.
 
От: Domain name > worldwidestunts.com

Възможно ли е да бъде и в седо и във Флипа, няма ли да е против правилата на сайтовете?
Бях го включил в Афтърник, обаче там не се случи нищо интересно... и го оставих така, мисля че даже днс-те още са на афтърник(от няколко мес. нямам никакво време да се занимавам с него.)
Иначе бях направил мобилна апликация и сайт, платформа за обяви за каскадьори, рейтинг / видеа / уроци и др. интересни неща, обаче когато започнах работа всичко отпадна и запустя.

Няма проблем да е обявен и на двете места едновременно.
 

Горе