e-commerce сайт?

тази "фирма за дизаин" прибрали на моя познат 2к за оскомерс с темплеит и 30 продукта качени с по 3 реда описание време за изпълнение под 3 часа въобше не говорим за сео пича просто неразбира поискал магазин... кофтио че разбрах чак след случая чак след като е станало иначе щяха да си заработят парите ...

иначе лошо няма да се ползва какво то си поискаш стига да можеш да го оптимизираш или да намериш врните хора ;) преди време попаднах на шоп плъгин за урдпрес но поддържаше само пеипал :( тогава
 
От: e-commerce сайт?

Ето една статийка за оптимизация на oscommerce: Цък. Може да се окаже полезна :).
 
Последно редактирано:
ЗА 2к толкова http://hubava.net сега съ ъплоудвали още продукти но като ми го показаха бха 30 тина

сео няма никакво...

как се вика хвнали сме рибка сега да я изпържим така не се гради бизнес :mad::twisted:
 
Последно редактирано от модератор:
От: e-commerce сайт?

Прегледах набързо хубава.нет и да ви кажа хареса ми простотата с която е направен, наистина 2к са си страшно много за точно това ама...
Да ви кажа на мен ми трябва точно такова нещо.
почвам да чета за озкомерса.
Между другото попаднах и на едно доста интересно предложение за темплейт с юзър френдли Админ панел. e107 се казва, незнам обаче доколко може да се разчита че чичко гугъл ще е склонен на афилиейт офертички
едит: пък и май това вече е за друг раздел
поздрави
edit2 май се спрях на zen kart изглежда доста добре,
 
Последно редактирано:
От: e-commerce сайт?

Според мен зависи кво продаваш
Ако продаваш 5-6 неща в него няма смисъл да инсталираш него.
По добре нещо по малко като wp

поздрави, айбиемчо
 

Горе