Ebay - въпрос за Bidd

От: Ebay - въпрос за Bidd

Можеш да rectract-неш своя bid, в зависимост от това колко време оства до края на търга. Винаги можеш също да пишеш на seller-а и да го уведомиш, че си направил грешка и той да го махне, в случай, че не си успял сам. Той вероятно ще предпочете да го стори, за да може да си продаде артикула спокойно, а не да се разправя с теб след търга.

В случай, че все пак спечелиш нежеланият продукт - просто поднеси извинения на seller-a, като предполжиш да му покриеш таксите по листването и самата продажба и да му оставиш позитивен feedback, а той от своя страна няма да ти дава unpaid item strike.
 
От: Ebay - въпрос за Bidd

ако нямаш доста положителен feedback през времето,не се притеснявай.Ако пък имаш- използвай по-горното мнение.Аз лично имам 2 профила-единият ми е от 2 години и го използвам само за сигурни сделки,а другия за всичко останало.
 
От: Ebay - въпрос за Bidd

На мене един американец ми наду шипинга и не му платих. Обяснявах му какъв е проблема, ама не... И ми даде unpaid item strike. Писах на съпорта и долу горе същото им обясних. След 30 мин. ми махнаха страйка. Ама наистина ако имаш много фииддбак боли повече.
 

Горе