EiBan.Net

exP

Banned
Днес стартира в тестов период сайта
http://eiban.net/

надявам се да ви хареса има още малко работа по него може да добавите вашият сайт , да добавите статия , да вземете брояч за вашият сайт скоро ще има още изненади в момента се пишат модули надявам се да ви хареса дайте вашето мнение и си добавете сайта

п.п не се приемат сайтове без субдомейни приемат се само в категорията БЛОГ !

Сайта използва готова система но си има лиценз ! Без тъпи коментари системата е готова и безплатна
 
От: EiBan.Net

Баче, дай да измислим нещо да дадеш на хубава ценичка една версия, знам, че като я купиш от руснаците може да я ползват доста хора :) иначе добро попадение
 
От: EiBan.Net

Баче, дай да измислим нещо да дадеш на хубава ценичка една версия, знам, че като я купиш от руснаците може да я ползват доста хора :) иначе добро попадение

ми мога да ти дам линк да я свалиш от офицялния сайт но лиценз незнам от къде ще си набавиш :) имам 2 за домейните ми и неможе да се сменя скоро мисля да взимам унлимитед версията заедно със няколко модула и тогава ще видим :)
 
От: EiBan.Net

exP, вкарай тоя css във файл, така директно в кода изглежда аматьорски :wink: освен това оптимизацията иска подобрение (titles & descr.), може би това си имал предвид под "има още малко работа по него" ...
 
От: От: EiBan.Net

exP, вкарай тоя css във файл, така директно в кода изглежда аматьорски :wink: освен това оптимизацията иска подобрение (titles & descr.), може би това си имал предвид под "има още малко работа по него" ...

ами то по принцип извлича от цсс файл ама и от други файлове :) ще гледам да го оправя и в какъв смисъл (titles & descr.) кой по точно ? :)
 
От: От: От: EiBan.Net

ами то по принцип извлича от цсс файл ама и от други файлове :) ще гледам да го оправя и в какъв смисъл (titles & descr.) кой по точно ? :)

еми аз поне meta descriptions и keywords не видях да си сложил (за вторите не си и струва занимавката). за тайтълите според мен не са оптимални, примерно:
Виж сайтовете в тази категория Начало > Музика >
тази първата част ти се повтаря при всяка категория и подкатегория, може просто да я махнеш :wink:
 
От: EiBan.Net

пробвах се да го махна това начало но така и не стана...

п.п добавяйте вашите сайтове в каталога и ако може слагайте по 1 линкче във вашият сайт :)
 
От: EiBan.Net

exP - един съвет от мен. Така както е в момента сайта е абсолютно празен. Аз лично никога не бих добавила мой сайт в каталог, който съдържа по-малко от 500-600 сайта. Мой съвет е да си поиграеш да добавиш някои от големите БГ сайтове на ръка (примерно влизаш в tyxo и добавяш по малко сайтове от различните категории).

icakis е прав за css-a в началото на файла и за динамичните title и description. Доколкото виждам и в линковете липсват title="bla bla" ... Абе руснаците нещо са го писали отгоре отгоре ми се струва. Иначе самия темплейт изглежда свеж и приятен. С малко пипане ще стане пушка.

Поздрави!
 
От: EiBan.Net

Аз лично небих си направил труда да си добавя сайт на място което не дава реален линк ...
 
От: От: EiBan.Net

Аз лично небих си направил труда да си добавя сайт на място което не дава реален линк ...

е как да го оправя това нов домейн ли да взимам ? нямали начин от гугъл да се оправи ?
 
От: От: От: EiBan.Net

е как да го оправя това нов домейн ли да взимам ? нямали начин от гугъл да се оправи ?

Стягай се, направи си график за събмит, обмен на линкове и индексиране!
Представа си нямаш колко близо е следващият ПР ъпдейт :wink:
 
От: EiBan.Net

но не разбрах името на домейна нещо... може ли малко да обясниш от къде идва еибан?
 

Горе