Конкурс за: eTaxi.bg - стикери за автомобили

Според мен трябва да удължиш срока на конкурса при тези уточнения, то няма едно предложение което да отговаря на условията.

Според мен е по-добре да се избере дизайн и да се продължи с дизайнера да се доизпипат дизайните, вместо да се удължава срока.
 
Значи няма много място за творчество:):
С черните квадратчета не можеш да си играеш
Задължително трябва да има и бели да са точно определен размер
да има светеща табела която задължително да е бяла с черни букви и точни размери..
Така са го измислили та всички да са под калъп.:)

Според мен трябва да удължиш срока на конкурса при тези уточнения, то няма едно предложение което да отговаря на условията.
Приемам, че аз не съм дал достатъчно точни указания. Но просто не съобразих, че задължителните елементи не са познати на аудиторията. Времето ме притиска. Автомобилите вече монтират оборудване и колкото повече се забавя толкова повече ще трябва да ги връщаме обратно за облепяне.
 
Приемам, че аз не съм дал достатъчно точни указания. Но просто не съобразих, че задължителните елементи не са познати на аудиторията. Времето ме притиска. Автомобилите вече монтират оборудване и колкото повече се забавя толкова повече ще трябва да ги връщаме обратно за облепяне.

Проблемите са няколко - нито един от дизайните досега не отговаря на изискванията, а и вероятно няма да влязат до утре, за да ги видят и да мислят решения. В момента е най-добре, както каза колегата горе, да изберете победител и да се доизкусуряват нещата после.

Аз не разбрах и това - "да бъде трайно боядисан в жълт цвят без облепване на автомобила с фолио;" Цялостно или частично? Колко фолио е прекалено много? Някои от дизайните заемат голяма част от вратите / страните на колите.
 
Във връзка с последните уточнения. Предлагам да се отпечати обикновен правоъгален transperant стикер, който да бъде под дръжката и над лайсната на предната врата. Знака, който предлагам кореспондира с един клик и мога да го доразработя в последствие за следващо брандиране на автомобилите (евентуално). Например следващи стикери. Предлагам го в три варианта.
taxi-new2.jpg

taxi-new-transperant.jpg

taxi-new.jpg
 
Здравейте,
независимо от краткия срок и нелеката задача отчитам конкурса като успешен.
Параметрите по които оценявам съответствието на заданието са първоначално обявените:
1. Цветове и знак: Съобразени с вече използваните в etaxi.bg
2. Стикери предназначени за залепване върху различните елементи на купето на таксиметрови автомобили.
3. Необходимо е да включва знак и текст, като да могат да съществуват и самостоятелно двата елемента.
Участника чиито предложения са максимално съобразени със заданието е Websolut.
Предложенията на всички други участници също са много добри и със сигурност ако не бях поставил толкова много ограничения щях да съм безкрайно затруднен.
Websolut очаквам да се свърже с мен за да уредим превеждането на сумата.
Поздрави на всички и очаквайте скоро нов конкурс. :)
 
Честито на победителя.
Кой е избраният дизайн?
Мерси колега, аз предполагам, че ще има някакви до уточнения и доработи най-вероятно поради специфичните указания които бяха дадени в последния момент, но ще видим като се уточним.
 

Горе