Facebook Първа страница с FBML?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Искам да си направя в моята група, когато влезе някой потребител и преди да е харесал групата да излиза някакво "съобщение" или снимка или т.н.

Имам предвид нещо ТАКОВА
Ако не сте Харесали групата, ви праща на "Spread the World"

Някой знае ли как става това?
Винаги ми е било интересно..?

Става въпрос за "Welcome Page" :)

А другото интересно ми е, как може да се сложат Adwords в страницата?
Защото бях видял на едно място, че имаше...

Благодаря Предварително :)

Поздрави,
Симеон
 
Последно редактирано:
От: Facebook Първа страница с FBML?

Благодаря за клипчето.. :)
Но нещо не-мога да направя следното нещо..
http://img716.imageshack.us/img716/5578/donthave.jpg
Смисъл виж на снимката.. не ми се показва това допълнителното меню което трябва да избера..
Имаш ли идея как става ?
(страницата е тестова, това не мие оригиналната страница.)
 
От: Facebook Първа страница с FBML?

Хъмм ми то под това дето си оградил с червено трябва да има още едно падащо меню "Първоначален раздел:" и там ги има. Може би няма нищо по страницата или няма фенове. Знам ли пробвай на страница, която го има този избор..
 
От: Facebook Първа страница с FBML?

Все още можеш да правиш fbml приложения. Четох някъде обаче, че до една година ще го спрат и затова е добре fbml-тата да мигрират към iframe. Ако искаш повече помощ за страничката си ми пиши ЛС.

п.п. Не мисля, че е в съответствие с правилата да се слагат реклами на гугъл, което значи, че ако някой модератор ти види страничката има голяма вероятност да се простиш с нея, ако там има гугълски реклами :)
 
От: Facebook Първа страница с FBML?

Може да правиш FBML приложения, но за по- старите странички. В новите /създадени след началото на март някъде../ просто нямаш опция да го интегрираш. Не знам за фейсбукарите, но гугъл със сигурност ще ти направят проблем ако рекламите ти почнат да излизат във фейса - тия мнооого се обичат :)
 
От: Facebook Първа страница с FBML?

Може да правиш FBML приложения, но за по- старите странички. В новите /създадени след началото на март някъде../ просто нямаш опция да го интегрираш. Не знам за фейсбукарите, но гугъл със сигурност ще ти направят проблем ако рекламите ти почнат да излизат във фейса - тия мнооого се обичат :)

Бъркаш, може да се интегрира. Ако не вярваш, може да се обзаложим :D
 
От: Facebook Първа страница с FBML?

Няма да слагам реклами отказах се, и без това ми баннаха акаунта в гугъл.. ( как стана тоя филм НЕЗНАМ, само те си знаят.. Все пак тва са гуууууугъл и могат да правят квото си искат.. nvm..)

Та за страничката.. да redrum Еи сега ще ти пиша на ЛС. :)

Аз пробвах с онова което е в клипа, но не стана..
Мислех, че се правят с FBML, ама не е.. премахнали са го..
:)

Поздрави,
Симеон
 
От: Facebook Първа страница с FBML?

Интересно как се пише на iframe, това някакъв специален език ли е :D
 

Горе