Facebook страница-проблем!

Здравейте,изникна проблем при 2 стари страници.Проблемът е,че не мога да публикувам в тях,а съм администратор.Ето ви и снимка http://imageshack.us/f/94/nqmatedostap.jpg/ .На стената на страницата ми излиза това известие - http://imageshack.us/f/834/izvestie.jpg/ .Както виждате пише,че страницата е прекатегоризирана и,че трябва да уведомя фб,за да я поправят.Направих това и на секундата ми изпратиха имейл - http://imageshack.us/f/411/emailht.jpg/ .Случвало ви се е нещо такова и имало ли е ефект от репорт?Също така знаете ли някакъв имейл на съпорта на фб,който сте сигурни,че действа?Разчитам на колегата redrum да помага,тъй като той е врял и кипял в тази сфера ;)
 
От: Facebook страница-проблем!

Здравей,
такова съобщение виждам за пръв път (и дано не го видя на живо). Това с прекатегоризацията няма общо, правили са го на мои страници, но не би трябвало да ти окаже влияние върху правата за публикуване. Според мен е бъг, така че изчакай 1 ден. Ако искаш ми пиши на ЛС да се опитаме да направим нещо.

Или може би не е бъг. Няколко други неща -

1. Против правилата на фб е ДА СИ ПИШЕШ ИМЕТО НА СТРАНИЦАТА ТАКА.
2. Не е зле да е била асоциирана със сайт, да има мейл за връзка, лайкбокс който да е вграден в този сайт.
3. Последният пост е бил преди година или повече?
4. Миналата година по това време отнеха правата за публикации на много страници, може още тогава да си изгърмял, защото на скрийншотовете не виждам да е активно полето за публикуване...?
 
Последно редактирано:
От: Facebook страница-проблем!

Здравей,
такова съобщение виждам за пръв път (и дано не го видя на живо). Това с прекатегоризацията няма общо, правили са го на мои страници, но не би трябвало да ти окаже влияние върху правата за публикуване. Според мен е бъг, така че изчакай 1 ден. Ако искаш ми пиши на ЛС да се опитаме да направим нещо.

Или може би не е бъг. Няколко други неща -

1. Против правилата на фб е ДА СИ ПИШЕШ ИМЕТО НА СТРАНИЦАТА ТАКА.
2. Не е зле да е била асоциирана със сайт, да има мейл за връзка, лайкбокс който да е вграден в този сайт.
3. Последният пост е бил преди година или повече?
4. Миналата година по това време отнеха правата за публикации на много страници, може още тогава да си изгърмял, защото на скрийншотовете не виждам да е активно полето за публикуване...?
Благодаря ти,че се отзоваваш!Ще ти пиша по скайп,но ако не се засечем там,имам един въпрос-ако е банната страница във фб,тя вижда ли се от потребителите или не?С две думи какво точно представлява бан на страница? :)
 
От: Facebook страница-проблем!

Ааххаха, тая страница я продаваше май а, добре, че не я купих, е така става със спамерските страници ...
 
От: Facebook страница-проблем!

Ааххаха, тая страница я продаваше май а, добре, че не я купих, е така става със спамерските страници ...
Ти си бил много долен,бе!Сложих ти репутация,защото в друга тема окачествяваще хората и какво да видя-на всичките ми теми си започнал здраво ос*ране?!?Какъв ти е проблемът,не мога да те разбера!Ако има админи,трябва да обърнат внимание!Не е нормално в такъв форум подобно държание.Страницата не е моя,аз я купих ако трябва да бъдем точни и си беше така.
 
Последно редактирано:
От: Facebook страница-проблем!

Ти си бил много долен,бе!Сложих ти репутация,защото в друга дума окачествяваще хората и какво да видя-на всичките ми теми си започнал здраво ос*ране?!?Какъв ти е проблемът,не мога да те разбера!Ако има админи,трябва да обърнат внимание!Не е нормално в такъв форум подобно държание.Страницата не е моя,аз я купих ако трябва да бъдем точни и си беше така.
Радвам се, че аз не съм я купил тогава, че имах интерес и аз към нея ... А да светна, че репутация не можеш да слагаш - Rep Power 0 :pPPP
 

Горе