Facebook-a падна.

От: Facebook-a падна.

Вие все едно ви изтребиха родата, толкова сте шокирани от падането на бука :lol:
 
От: Facebook-a падна.

Вие все едно ви изтребиха родата, толкова сте шокирани от падането на бука :lol:

Едни са шокирани, други се радват, на третите не им дреме какво е - важното е сеир да има.
 
От: Facebook-a падна.

Днес явно ще е доста продуктивен ден, всички ще трябва да поработят понеже няма какво да правят :twisted: :D

Е във фейса какво толкова правите? Аз там имам един фалшив профил, който ползвам само за "служебни" цели и така и не мога да разбера каква е цялата мания по него. Качват се снимки, зяпат се чуждите профили и се играят игрички. Няма лошо ама на мен това би ми писнало на втория ден. Сестра ми като ми дойде на гости и като почне да играе някаква детска игричка със смърфове, от която компа ми забива, направо ми идва да й изтрия профила (не знам дали е възможно).
 
От: Facebook-a падна.

Според моите наблюдения там много малко истински жени има - превърнал се е в сайт за запознанства, където жените са все недооправени и всичките цинични до безкрайност ...
 
От: От: Facebook-a падна.

За другите не знам, аз там си търся жена.:p

Жена най-добре се търси на живо и по възможност на светло през деня, иначе се получават едни неприятни изненади. Просто фотошоп гурутата станаха прекалено много и прекалено добри, за да се има вяра на снимки в нета.
 
От: Facebook-a падна.

Далече сте от истината момчета. Щом фейсбук струва милиарди $, нормално е да се правят пари от него и за това да коментираме и да се тревожим, когато нещо му се случи (да е жив и здрав съпорта, че го вдигна толкова бързо :beer:)
 
От: Facebook-a падна.

Е във фейса какво толкова правите? Аз там имам един фалшив профил, който ползвам само за "служебни" цели и така и не мога да разбера каква е цялата мания по него. Качват се снимки, зяпат се чуждите профили и се играят игрички. Няма лошо ама на мен това би ми писнало на втория ден. Сестра ми като ми дойде на гости и като почне да играе някаква детска игричка със смърфове, от която компа ми забива, направо ми идва да й изтрия профила (не знам дали е възможно).

Аз лично нищо, ама половин България виси там по работно време
 
От: От: Facebook-a падна.

Жена най-добре се търси на живо и по възможност на светло през деня, иначе се получават едни неприятни изненади. Просто фотошоп гурутата станаха прекалено много и прекалено добри, за да се има вяра на снимки в нета.

Да ти кажа убавото си е убаво, пък и няма да е показвам.:lol: Още никой не е официално обявил каква е причината, не че ми пука де.
 
От: Facebook-a падна.

С това развитие с тия мацки от фейса, скоро ще изобилстват дизайнерите в нета 8)
 
От: От: Facebook-a падна.

За другите не знам, аз там си търся жена.:p

На грешен път си, там жена нема да намериш, фейса е да шпионираш вече съществуващата си жена какво и на кого лайква и и с кой се сръчква...
това ме подсеща къде е на новия вид на фейса бутона за сръчкване? нема ли вече?
 

Горе