facebook app въпрос

xopacuo

New Member
Дали случайно има някой ще сподели как вървят цените на аппликейшъните за фейсбука, нищо сложно като задание, един филтър който да си прави request по зададени критерии от база данни на външен сайт и да се закрепи за ФБ страница. Предполагам че не е нещо мега сложни, въпросът ми е по-скоро колко би струвало :)

п.п. не търся някой да го прави въпросът е как са цените :)
 
Винаги ми е било супер интересно, как така хората определят сложността на дадена задача без да са запознати как стоят нещата и реално колко време би отнело изпълнението й. Питам само, ако може да ме научите и мен.
Забелязвам и друг интересен факт - в 100% от случаите, когато някой определя сложността на задача, която е извън неговата компетентност, задачата е "супер проста, нищо сложно, елементарна работа". :)
 
От: facebook app въпрос

Добре, приемам че може би не съм обяснил като хората :)
ФБ апп който да е закачен с търсачка на vmart-a (с не повече от 3 полета) и да връща резултатите от търсенето отново във ФБ, може и да е в iframe, аз го виждам така, връзка към базата, една query с зададени параметри и връщане на резултата. Това че съм споделил че е нищо сложно си е мое виждане по въпроса.
 
От: Re: facebook app въпрос

:) дам задачата се оказа простичка всъщност, единствената пречка се оказа мързелът. Въпросът беше за стотинките, никой ли няма предположение?
 

Горе