Facebook FANBOX проблем

dekemvri

Well-Known Member
Здравейте,

Изчезна ми Facebook Fanbox кутийката в сайта. Махнах кода, за да не дава грешка. Явно от Фейсбук нещо пипат.. но вече 3-ти ден не мога да си взема нов код от Фейсбук, защото и там дава грешка. Някой има ли идея на какво се дължи това или как да се свържа с тях, за да го оправят.
 
От: Facebook FANBOX проблем

Те направиха някои промени напоследък. Какъв ти е сайта? Система ли е? Как си добавяш бокса? Каква грешка ти дава?
 
От: Facebook FANBOX проблем

Ами грешката е 'PAGE CAN NOT BE DISPLAYED' на мястото на Фенбокса. Но проблемът не е в моя сайт. Проблемът е, че още като взимам кода от Фейсбук не дава PREVIEW да го видя, което означава, че още оттам има проблем и този код не може да се използва. Но май работят по въпроса. Днес вече ми излиза линк -->PROMOTE WITH A LIKE BOX... но като кликна пак не мога да взема код. Значи скоро сигурно ще го оправят...
 
От: Facebook FANBOX проблем

И при мен изчезна за няколко дни, но после пак си се появи :)
Не съм пипал кода, а през тези дни беше само бяло поле.
 
От: Facebook FANBOX проблем

Аз махнах кода, защото на EXPLORER излизаше грешка.. и не стоеше добре. Иначе на Мозила само бяло поле... Сега вече мога да си взема код нормално, но пак в сайта не ми се появява, ще изчакам още ден-два, дано сработи...
 

Горе