Facebook Page Publishing Authorization

Welder

Active Member
Днес на една от страниците ми получих следната честитка от Facebook:

Capture3.png


Това са методите за подсигуряване, които ми предлагат:

Capture2.png


Някой получавал ли е подобно съобщение? Учудвам се, че предприемат такива действия за страница, която има сравнително малко лайкове. Досега избягвах да си давам телефона във Фейса, но явно ще се наложи. Някой използвал ли е апликацията Google Authenticator? Някъде бях чел, че е много рисковано да се ползва, защото при ресет на телефона, всичко се губи и акаунтите, които са вкарани вътре, заминават. Какво бихте ме посъветвали?
Благодаря!
 
Последно редактирано:
При мен го има в някои бизнес мениджър акаунти, където сме го сложили по желание, макар че аз лично не съм фен.

Просто като влизаш от различен браузър/локация ти пуска СМС с код, който вкарваш и след това си сейфаш браузър + локация комбинацията като сигурна, т.е. че си е твоя лична/работна и другия път не те занимава пак да го правиш за същата комбинация. Ако смениш браузър/локация, трябва да верифицираш и новата и така всеки път като има променлива от твоя страна.

Но е дразнещо само първия път, след това не го иска.

Аз моите съм си ги направил към телефонен номер, тъй като това е нещото, върху което имам по-голямо доверие като дългосрочен достъп, който не зависи от прищевките на 3-ти лица/компании.

Поздрави!
 

Горе