fiverr.com

dalasweb

Well-Known Member
Нещо не разбирам цените им.
За час ли са или краен продукт?
Basic Standard Premium
Ако са крайни.Много евтино работят според мен.
Не можах да намеря - за сайт правен на html да го конвертират в респонситив.
 
Нещо не разбирам цените им.
За час ли са или краен продукт?
Basic Standard Premium

Чети в описанията на пакетите. Би трябвало да са крайни, но съм предлагал там и услуги, които в крайна сметка стават абонаменти.

Ако са крайни.Много евтино работят според мен.

Всеки сам знае цената си. В някои държави тези на пръв поглед малки суми са значителни.

Аз например чарджя $50-$60 на час в Upwork. Ще намериш хора, които вършат същата работа за по $5. Колко ще я свършат е друг въпрос де.

Screen Shot 2022-09-10 at 13.33.34.png

Не можах да намеря - за сайт правен на html да го конвертират в респонситив.

Попитай също тук във форума и Facebook. Това е супер лесна задача и почти всеки може да я свърши.
 
Попитай също тук във форума и Facebook. Това е супер лесна задача и почти всеки може да я свърши.
Казано честно от тук бих работил само със старите кучета.Работата е възложена от мои доволни стари клиенти.Но не искам да се занимавам, а и толкова ме мързи, че ще гледам да я прехвърля на някой бангладещец, за да взема по-голяма комисионна.Няма го онзи ентусиазъм, като преди години-направо "летях", за да се докажа, че мога да го направя, дори и без пари.За СЛАВА!
С труд гърбав се става, с ум или тарикатлик на свойта яхта сам курса определяш:)
Иначе всичко друго е .Виж подписа ми.
 
Последно редактирано:
Брат, с това отношение към клиентите...

Вдигни си цените и си наеми нормални хора за делегиране. Не се занимавай с Индия, Пакистан и каквото там има още.
 
Fiverr е платформа тип "правя всичко за $5", така че няма какво да се изненадваш. Резултатът е тото - понякога за 5 кинта получаваш нещо яко, друг път точно за колкото си платил, зависи какво ще уцелиш :)
 
Брат, с това отношение към клиентите...

Вдигни си цените и си наеми нормални хора за делегиране. Не се занимавай с Индия, Пакистан и каквото там има още.
Аз вече не съм в бизнеса с уеб, а в комуналния в Германия.
Честен труд и миришеща работа, но чисти пари.
Много от клиентите съм ги отсвирил.
Дори не съм ги насочил или препоръчал на фирми.
Само няколко клиента държа от насталгия към доброто време. А и те бяха едни от първите, които поискаха услугите ми 2005-2006г, плащаха хубаво, дори и отгоре.Ценяха труда ми и не се цънцаряха.Впоследствие станахме приятели.
Времето бе такова, никой не даваше пари защото мислеха, че са пари хвърлени на вятъра.Повечето бизнесмените всеки се смееше -хехехе
направа на бизнес сайт или бизнес визитка в нета?!.
Дори сега се сетих как попитах първия бизнесмен, който вече е
покойник от няколко седмици.Лека му пръст.
А аз от една година се опитвам да намеря някой да му изработя сайт и правя сухи тренировки.Толкова мерак, желание и амбиция имах да направя нещо.
И това ми бе първия сайт.
Питам го- защо иска да му направя сайта?Досега по-богати и известни бизнесмени са ми отказвали със смях.Отговора му бе.Парите съм ги направил вече - Остави ги тези прости селяни, подпомогнати от партии и прочие.Дори и да имат пари не знаят, че сайта е един вид визия на фирмата ми.Все едно да съм с готино облекло и да привличам.Клиенти и фирмите ще знаят за услугите ми.Ще ме намират в нета, а не само в телефония указател.Тогава разбрах, че има далновидни бизнесмени.Казано честно покрай него и на други бизнесмени сайтове направих. Такива бяха времената.
 

Горе