Търся: Freelance програмист

LeoMessive

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, колеги Webmaster-и,

За да бъда максимално ясен, ще започна от далеч. Занимавам се с SEO оптимизация и създаване на сайтове и магазини на Wordpress. Тъй като някои от клиентите се развиват добре, са готови да инвестират допълнителни средства и съответно имат желания, които не мога да изпълня с помощта на плъгини или кодове.

Досега работих на принципа проба грешка, но осъзнавам, че е по-добре да работя с програмист и да вдигна цените, отколкото да губя време и нерви в неща, които не мога да направя. Услугите от които имам нужда ще бъдат еднократни, като най-често:

- оптимизиране на скоростта на зареждане;
- малки визуални промени по checк-out страницата;
- написване и/или настройка на pop-up за условия, бюлетин и тн.
- добавяне на етикети към някои продукти;
- обща работа при поемане на нови проекти;
- промени по визуализацията на Woo- каталог.

Държа да се изговарят предварително времевите диапазони и цените. Нямам против, ако имате нужда от повече време, стига това да е уговорено и да се спазва. Портфолиото е почти задължително. Не искам някой да се учи върху клиентите ми.

Предпочитам човекът да е от Варна или околността, за да можем да се срещнем лично. Можете да се свържете с мен на лично съобщение, ако намерим общ език ще се прехвърлим на имейл или телефон.

Бих се радвал, ако можете да ми препоръчате някой, с когото вече сте работили на подобен принцип.

Поздрави!
 
Мога да ги правя тия неща, обаче не съм от Варна.

За отношение на "оптимизирането на скоростта" нещата са малко условни... ако вече е зас*ано положението и няма достатъчно свобода на действие, обикновено има ограничения какво може да се постигне.

И е малко по-трудно да се даде срок/цена, когато някой друг е правил сайта, има тон плъгини и за първи път виждаш сайта, т.е. нямаш идея какъв конфликт ще стане ако почнеш да твориш в/у нечие чуждо произведение.
 
Благодаря на всички, които ми писаха. Ще отговоря в най-кратък срок. Да се счита за UP.
 

Горе