Genbucks - Чудото II

vetzkov

Well-Known Member
здравейте отново , ставам си аз тая сутрин и гледам нещо което ме разведри след изпуснатия купон вчера - направил съм още една продажба над 120 долара с комисионна 50 долара , което с предишната ми комисионна от 60 става над 100 . Искам да попитам къде да вида кога ще ми пратят парите и колко ще са точно защото точно в момента тази статистика никъде я няма , когато дам на payouts ми стои празна формата и за 2008 и за 2007(където ми беше първия ордър) , моля дайте напътствия :wink:
 
coolice каза:
ти маи нещо не си в нашия даунлаин :evil:
тва е вярно щото аз когато се записах още незнаех за какво става на въпрос изобщо , ако има начин да го променя с удоволствие бих го направил
 
като ти пратят карата с кеша (до 1 месец) можеш да си махнеш този акаунт (предитова НЕ да не стане някои фал ) и да се презапишеш през нас... след това само сменяш идто на банерите...
 
coolice каза:
като ти пратят карата с кеша (до 1 месец) можеш да си махнеш този акаунт (предитова НЕ да не стане някои фал ) и да се презапишеш през нас... след това само сменяш идто на банерите...
бате нямаш проблем така ще наоравя , аз сега писах на съпорта да ми го сменят ама май няма да стане , но само да си зема картата и се махам и презаписвам. Просто сичко тва го дължа на вашата помощ и си заслужатате вашия дял :D
 
coolice каза:
А ние както винаги ще даваме най доброто от себе си да помагаме :)
аз тия продажби щом ги права с 5 статии от юни месец бе почти никакъв събмит по директории , са като се хвана здраво си представям :wink:
 
coolice каза:
Ами то трябва и малко да поостареят блогчетата за да се ранкнат ако имаш Г аналитикс може да погледнеш от къде идват посетители
в голяма част от г. но просто е така защото съм на блогър а и статиите са напълно уникални
 
Еми продължаваи с добрата работа :) и щесе радам след месец да се писъединиш лкъм нашия даунлаин

погледни това ако не си го чел

http://www.seobook.com/bloggers/


Сори че малко така реагирам ама нали трябва да поддържаме форума... а и на вас не ви струва нищо
 
coolice каза:
Еми продължаваи с добрата работа :) и щесе радам след месец да се писъединиш лкъм нашия даунлаин

погледни това ако не си го чел

http://www.seobook.com/bloggers/


Сори че малко така реагирам ама нали трябва да поддържаме форума... а и на вас не ви струва нищо
знам бе бате знам че е така и знаеш че съм твърдо с вас просто тогава сам бил като индианец у китайски магазин за електроника и съм го пропуснал тоя елемент.
 
coolice каза:
НП и Мерси :) Като получиш карата да се похвалиш и ще го измислим как да стане

ПП нали не ползваш поща в яхо че от ГБ имеилите нещо не пристигат там...
гмайл
 
Мисля и аз да го направя това като ми се довлачи картата след 2-3 седмици, понеже и аз се регнах по същия ламерски начин като vetzkov. Само не ми стана ясно после как да им кажа на GB да пренасочват парите към същата карта?
 
мерси и на теб :) като ти направят акаунта получиш картата и се регнеш отново през нас просто си въвеждаш същия епаспорт акаунт в полето за епаспорт в профила :)
 

Горе