Genbucks и eCommerce

Sobieski

Well-Known Member
Значи реших да си направя онлайн магазин... да продавам разни работи на генбъкс само че изникна един проблем!е-комерс сайтовете са напрвени така че да пращат парите направо на мен с пайпал или кредитна карта... а съм забелязал че генбъкс от темплейтите пренасочват към друг адрес за покупката и там се попълват кредтни карти и такива историй ако може да ми кажете как мога да направя така че да ползвам екомерс сайт и да продавам на генбъкс продуктите?
 
Не знам дали съм те разбрал правилно , но мисля че може с блог.
Вчера докато търсех един плъгин в Wordpress попаднах на плъгин за eCommerce
Потърси го , може да се окаже полезен ;)
 
НЕ аз имам сайт който ползва екомерс система... ама нз как да направя така че хората да купуват не от мене ами от генбъкс сайта на спонсора с моя реферален код...
 
Незнам точният отговор, но ми хрумва едно не чак толкова оригинално решение за Joomla или които да е друг ЦМС. Взимаш карт1.пхп конфиг.пхп и линковете от оригиналния темплеит и си ги интегрираш където искаш - хамалската но ще работи
 
Аз мога да ти обясня как става но е много за обяснение. По принцип може да вземеш cart1.php на pharmacy темплйта и да интегрираш формата за купуване на всички продукти в твоя код. Само трябва на cart1.php да си напишеш id-to. Може да добавиш е една картинка най накрая в кода на индекса която слага бизквита и да я добави в index-a на CMS-a. :)
 
Проблема е че не продавам само 1 продукт ... мисля да махна бутона за купуване и да слагам линк... така е по хамалска работа но няма какво да правя ;D
 
Оправих нещата но имам въпрос.Дали ако си направя магазина и сложа почти сички продукти на генбъкс... съответно разделени с категорий ще почнат да се продават или трябва секи продукт да има различна страница щото така хората влизат в "магазина" и гледат каквото им трябва и могат да решат да си го купят... Кажете какво мислите?!?!
 

Горе