godaddy и PayPal - до скоро работеше, но...

happyslacker

New Member
transaction failed because has no funding sources (10210)
there was a problem authorizing your credit. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.

В картата имам достатъчно пари. До скоро работеше нормално, но последния път извежда това съобщение за грешка.
 
От: godaddy и PayPal - до скоро работеше, но...

Най-добре се обади във банката. Преди няколко дена и аз има подобен проблем, нито paypal нито директно през картата ставаше плащане. 2 часа търсих решение на проблема , накрая звъннах в банката и от там ми казаха че правят update на системата си. Може и при теб да е така , може да си достигнал лимит на теглене , затова най-добре им звънни и се увери първо че картата е изправна.
 
От: godaddy и PayPal - до скоро работеше, но...

Разбрах, че по това време е имало блокирали банкомати (не от банката - от там не ми отговориха на електронната поща - явно трябва по телефона).

Сега започна да вади ново съобщение за грешка:

transaction refused due to risk model (10205)
there was a problem authorizing your credit. Please verify your payment information or use an alternate form of payment.
 
От: godaddy и PayPal - до скоро работеше, но...

В крайна сметка се получи, но се наложи да платя за различните услуги една по една (изтрих ги от кошницата и след това една по една ги добавях и ги купувах). По този начин се губи отстъпката за .com домейн при купуването му заедно с уеб хостинг...
 

Горе