Godaddy продаде стар мой домейн..

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
притежавах един домейн... обаче беше с .io разширение и не ми трябваше го бях листнал да се продава за 1600 долара.. обаче след никъв интерес го оставих да се дропне.. сега домейна е купен от някой друг..но незнам как годадди е продал този домейн преди 1 месец и сега искат от мен да отключа домейна за да може новия собственик да си получи домейна а аз да взема 1600 долара... що за идиотщина от годаддъ..
 
притежавах един домейн... обаче беше с .io разширение и не ми трябваше го бях листнал да се продава за 1600 долара.. обаче след никъв интерес го оставих да се дропне.. сега домейна е купен от някой друг..но незнам как годадди е продал този домейн преди 1 месец и сега искат от мен да отключа домейна за да може новия собственик да си получи домейна а аз да взема 1600 долара... що за идиотщина от годаддъ..
Как така се е дропнал, купен и ти трябва да отключваш нещо?
Ако имаш контрол върху домейна, дори неплатен, значи нищо не се е дропнало.
 
Как така се е дропнал, купен и ти трябва да отключваш нещо?
Ако имаш контрол върху домейна, дори неплатен, значи нищо не се е дропнало.
Нямам никъв контрол :Д домейна е дропнал преди 1 година купен от друг и е пренасочен :) сега от мен искат да отключа домейна за да го вземе новия собственик уж..
 
Мхм, явно бранда е станал търсен и някой е решил да препродава. Голяма досада е с дропените домейни, висят по разни маркетплейси, защото като листваш, обикновенно си остава твое задължение да премахнеш домейнът.
Мене така ми искаха 80 кинта комисион(глоба), за "продаден" домейн, който съм дропнал, ама не съм премахнал от макрет плейса им и някой го е "купил". Оттогава всичко ми е на "мейк офър", че ако проспа някое подновяване да нямам ядове.

Язък за кинтити, ма гледай поне да не имаш да даваш.
 
Бате не ти върви в бизнеса последно време... сега не стига че изтърва дебелата пачка, ами ще те завимават с глупости. Когато листнеш домейн някъде е твое задължение да свалиш офертата, ако домейна е дропен.... сега бранда си мисли, че е купил домейн, ама не е. Годеди си мислят че ти го държиш ама не го държиш и накрая пак ще го държиш, ама не домейна...
 
домейна беше Bitcoinbet.io

със сегашните цени на биткоин щях да им искам 20 000 долара :Д жалко че изпуснах домейна ... но се случва какво да се прави не можеш винаги да предвидиш всичко..
 

Горе