godaddy регистрация

dalasweb

Well-Known Member
Искам да се възползвам от промоцията на go daddy.
Като започнах да се регистрирам в go daddy трябваше трите имена да напиша и кога съм роден от къде съм и кой град-за какво им е всичко това?Не искам да си давам истинските данни-Възможно ли е да се регна с фаливи данни-някъде бях чел копие на карта искали?
Поздрави
 
От: godaddy регистрация

И от какво ще се криеш? Данните ти ще се показват ако регистрираш домейн, а и винаги можеш да ги коригираш.
Ползвам услугите на godaddy вече няколко години и проблеми с тях не съм имал - нито с домейни, нито с хостинг услугите им. А за личните данни, нужни са понеже се извършват плащания.
Бтв. ако решиш да си регнеш .us домейн ще ти искат име и дейност на фирма, базирана в Щатите (не е задължително да посочиш реална такава, но е силно препоръчително).
 
От: godaddy регистрация

Няма такова нещо, при регистрация, да ти искат копие от лична карата.Но рискуваш в последствие да загубиш домейна си!
 
От: godaddy регистрация

От 3 години ползвам фалшиви данни и при една проверка увисвам
И какво ще стане,ще ти ги вземат ли-нали са твои и промените за даден домейн ще идват на твоя емайл
 
От: godaddy регистрация

Само си представи, че разработваш сайт, много усилия полагаш, и ПР-га му става 5-6, също така имаш и трафик от търсещите машини...4-10 000 уникални за денонощие..., всичко това го постигаш за около 1,5 година и изведнъж...кофти, ама много кофти...Взимат ти домейна и можеш да ходиш да се оплачеш на когото си искаш.
Няма защо, да си криеш данните, от не-българските домейн регистратори!
 
От: godaddy регистрация

От GoDaddy понякога искат сканирана лична карта при регистрация. Понякога не искат. По всяко време могат да ти поискат и ако не успееш да им покажеш - край с домейните. Може да поискат и сметка за ток с твоето име и адрес на нея.
 
От: godaddy регистрация

Това със сканираната лична карта нали беше само за тези които плащат със виртуални карти?
 
От: godaddy регистрация

На мен не са ми искали такива неща, обаче има случаи още по време на регистрацията да искат сканирана лична карта. Жертвата, която си даде личната карта и се опита да регистрира домейн така и не успя да го направи при тях (върнаха ѝ парите обратно в дебитната карта и изтриха домейна).
 
От: godaddy регистрация

Значи копирам на един циганин картата и се регистрирам в годеди,пак не съм аз нали?
А тогава как ще разберат лъжата?Затова и говорих за въвеждане на фалшиви данни.
Ако някой им хакне базата на годеди какво става?
Интересно,дори и да не съм аз,защо ще ми взимат домейните-платил съм си ги.Може да ги осъдя,за спряна услуга:)
И да им взема някой милион в гущери!!!
 
От: godaddy регистрация

Защото си длъжен да пишеш коректни данни във whois и си сключил договор с тях, в който изрично е записано, че ако не можеш да докажеш, че данните във whois са правилни ти отнемат домейна.

Ти доброволно сключваш договор, според който ти взимат пари от картата когато някой поиска твоите лични данни (ако ползваш услугата им Whois Privacy).

Ти доброволно сключваш договор, според който ти отнемат домейните, ако не можеш да докажеш, че данните, които си дал за whois на домейните са коректни.

Не можеш да ги осъдиш, защото си сключил договор с тях доброволно. Това, че не си чел договора не те оправдава.
 

Горе