godaddy redemption период

troyanhorse

New Member
Здравейте,

Случайно някой да знае, след като изтече един домейн в godaddy, след колко време го освобождават.
Имам един домей изтекъл януари и му изтече срока. При тях не знам, какви са потребителя и паролата, а пощата е била на орбител и вече я няма.
Чакам го вече от месец и още ми дава че е зает.

Дали има някаква процедура, която трябва да се направи или да продължа да го чакам?
 
От: godaddy redemption период

Е той е изтекъл на 19 януари, но ще чакам още малко, дано го освободят.
 
От: godaddy redemption период

Държат го в продължение на 42 дни и го пускат на 43-ия. През това време можеш да го подновиш срещу по-солидна цена или някой да го купи на някакъв търг. Освен това винаги има и немалка вероятност да нее можеш да го вземеш и след като е изтекъл този период (да бъде купен или запазен).
 
От: godaddy redemption период

Здравейте,

Случайно някой да знае, след като изтече един домейн в godaddy, след колко време го освобождават.
Имам един домей изтекъл януари и му изтече срока. При тях не знам, какви са потребителя и паролата, а пощата е била на орбител и вече я няма.
Чакам го вече от месец и още ми дава че е зает.

Дали има някаква процедура, която трябва да се направи или да продължа да го чакам?

В зависимост от разширението, навлиза в различни периоди преди да се освободи за регистрация на ново, ако не се лъжа за .сом е 70-100 дни различни периоди преди да се освободи.
 

Горе