Goddady хостинг

Valentinn

Active Member
Искам да си купя хостинг+ домейн и реших да е от godaddy,но ми казаха ,че сайта ми ще зарежда по-бавно в България ако се хоства в чужбина(знам ,че има някакво забавяне,но чак такова ? ).Ако можете да ме светнете по тази тема,ще съм ви благодарен :)
 
От: Goddady хостинг

Вземи от суперхостинг. Има забавяне, да. Не говоря за годеди специално, по принцип има. Аз нямам наблюдения върху техните хостинг услуги.

99 процента от потребителите няма да го усетят. В България интернета е бърз .. поне аз не намирам разлика дали е в бг или извън хоста.
Друг е въпроса че не ти препоръчвам godaddy :)

Аз съм усещал забавяне. Не винаги го има, но аз така и не съм нацелвал чужд провайдър с добра свързаност към БГ.
 
От: Goddady хостинг

Защо не препоръчваш хостинга на godaddy?

+1 за минус годеди, просто не струва, инсталация на Вурдпресс 45 мин, по принцип ми отнема 1-2 мин зависи колко съм се наспал, там докато се оправиш кое какво е и може да се откажеш от уеб. При инсталацията имаше едно поле за локалхост май където е написано че в 99% от случайте е локалхост, е при годедди не е :) Като отставим това на страна свързаността също няма да е както ако е в БГ, наблюдавам забавяне и при годедди и при хостгатора за justhost да не говорим там даже съжалявам че изобщо си помислих да си купя от тях :)
 
От: Goddady хостинг

Като отставим това на страна свързаността също няма да е както ако е в БГ, наблюдавам забавяне и при годедди и при хостгатора за justhost да не говорим там даже съжалявам че изобщо си помислих да си купя от тях :)
Интересува ме добра свързаност не толкова за БГ, колкото за САЩ и Канада.
 
От: Goddady хостинг

Не си хаби нервите с godaddy - панела не е удобен,съпорта не е на добро ниво и като цяло си е кофти хостинг.
Има страхотни предложения от други големи фирми,малко търсене,проучване и ще направиш по-добър избор.
 
От: Goddady хостинг

Има страхотни предложения от други големи фирми,малко търсене,проучване и ще направиш по-добър избор.
Би ли ми дал конкретни имена. Разглеждах офертите на няколко фирми с доста добри цени, но това не винаги означава добро качество.
 

Горе