Google май правят промоцийки .. ;)

incessantforce

New Member
ПС- Единия ми акаунт обаче вече е стар и немога да вкарам в него промо кода.Дали ще е проблем ако направя още 1 акаунт с това име или примерно трябва да направя нов акаунт на името на татко да речем ? :)

Току що проверявам единия мейл и какво да видя.От Аналитикса ми пратели код за АдУордс на стойност 55 лв. .. Интересно ми е някой друг получил ли е нещо такова ? :)
 
Последно редактирано:
От: Google май правят промоцийки .. ;)

i az poluchih kod za 55 leva ot analytics
 
От: Google май правят промоцийки .. ;)

По добре направи акаунт на някой друг познат с различен адрес (Google проверяват и за адреса на кредитната карта).
Сменяй IP-то при регистация и рекламирай различен домейн от 1-я ти акаунт.
От Analitycs-a пращат промоции от време на време.
 
От: Google май правят промоцийки .. ;)

и какво да ги правим тези ваучери
и аз съм получила спам писмото на google за 55 лв.
ако някой може да използва ваучера подарявам го
 
Последно редактирано:
От: Google май правят промоцийки .. ;)

По добре направи акаунт на някой друг познат с различен адрес (Google проверяват и за адреса на кредитната карта).
Сменяй IP-то при регистация и рекламирай различен домейн от 1-я ти акаунт.
От Analitycs-a пращат промоции от време на време.

Ама чакай какво пречи ако е същия адрес, но примерно регистрирам акаунт на името на баща ми с неговата кредитна/дебитна карта.В случая говорим за напълно различен човек..така не би трябвало да има проблеми .. ? :) Нали..
 
няма може и с повечко карти ако имаш твои даже един пич каза на среща на сео форума че ставало и със същата карта само акаун т с различн меил ти трябва само че не съм го тествал така
 
От: Google май правят промоцийки .. ;)

Всички имаме роднини (лели, чичовци, братя и сестри ....) които по стечение на обстоятелствата живеят на различен от нашия адрес.
Крайно време е да им направите по едно интервю, да им запишете данните и да ги ползвате за тези промоции.

ПС: Изкарайте им и по някоя виза електрон от Прокредит или ЦКБ
ПСС: Задължително ползвайте зала, когато сте на "мисия"!
 
От: Google май правят промоцийки .. ;)

що да е крайно време .... Google пак ще изпрати писъмца да ни притеснява
ама който иска нека си открива акаунти
 
От: Google май правят промоцийки .. ;)

Kак се зарежда тоя ваучер че нещо не успях да го зареда в adword-a
 

Горе