Google не извежда резултати за сайта ми?

f1man1ac

New Member
Здраветей,

Направо на въпроса...

Добавих сайта ми с google webmaster tools, наскоро преди около 10 дни.

Имам sitemap.xml , имам robots.txt ( стандартни ).



Според Webmaster tools-a, имам 56 submit-нати url-та и 0 индексирани :(

Като напиша в Google ' site:moqdomein.net ' , излизат резултати ( 9 на брой ) за няколко от страниците, но ако опитам да търся по конкретен текст или ключова дума, резултатите са 0...

В Webmaster tools-a съм добавил както 'moqdomein.net', така и 'www moqdomein net' като съм избрал за preferred да е 'www moqdomein net'


Въпроса ми е защо не излиза в резултатите на Google, дори на последните страници... ? :(

Към сайта има линкове от няколко други сайта...

Поздрави, дано някой помогне.
 

Прикачени файлове

  • lolo..jpg
    lolo..jpg
    9.4 KB · Преглеждания: 28
От: Google не извежда резултати за сайта ми?

Ако излизат прекалено много резултати за това, което търсиш е нормално да не излезе дори и на последните страници. Но така на сляпо е малко трудно да се каже...
 
От: От: Google не извежда резултати за сайта ми?

Ако излизат прекалено много резултати за това, което търсиш е нормално да не излезе дори и на последните страници. Но така на сляпо е малко трудно да се каже...

Не разбирам логиката ти,... нали затова е Google - да покаже всички ( дори ако са милиони резултатите ) .
Не мисля, че причината че са "много" резултатите е тази, заради която го няма в резултатите...
Не съм чувал Google да ограничават страниците с резултати ( просто мисля че причината е друга ), както и да е, благодаря все пак, проблема си остава.
 
От: Google не извежда резултати за сайта ми?

Това, че не си чувал означава единствено, че трябва още доста да почетеш.
Google ограничава много неща, едно от тях е визуализирането на резултатите - аз повече от 1000 не съм видял без значение какво се търси.
Трябва доста да почетеш и ще добиеш представа горе-долу на какъв принцип става позиционирането, индексирането и другите му там...
 
От: Google не извежда резултати за сайта ми?

Това, че не си чувал означава единствено, че трябва още доста да почетеш.
Google ограничава много неща, едно от тях е визуализирането на резултатите - аз повече от 1000 не съм видял без значение какво се търси.
Трябва доста да почетеш и ще добиеш представа горе-долу на какъв принцип става позиционирането, индексирането и другите му там...

Благодаря ти за полезния пост, ти като си чел повече от мен, поне да беше изказал компетентно мнение по проблема...
 
От: Google не извежда резултати за сайта ми?

Изчакай 2-3-4 седмици да те индексира Г и тогава проверявай на кое място те е позиционирал.
Няма как Г да те вкара в серпа след като още не ти е прочел сайта, нали пъвво трябва да го прочете, индексира, да види дали кейуърдите отговарят на съдържанието, да те види що за стока си и чак тогава да си прецени къде да те сложи в серпа, ако изобщо прецени че трябва да те има там.
 

Горе