Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте, заглавието на темата е красноречиво.

Въпроса ми е, ако постоянно намираш adwords ваучъри, правиш нови adwords акаунти и рекламираш един и същ сайт. Това вреди ли на оптимизацията на сайта?
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

Едва ли някой ще може да ти каже със сигурност, но като се замислиш, те ако имаха проблем с това въобще нямаше да ти позволят да ползваш повече от 1 ваучер за 1 сайт.
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

Може да каже този, който е изпозлвал да речем 20 ваучъра с различни акаунти за един сайт. И какви са неговите наблюдения.
Аз не съм и за това питам.
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

Ползването на adwords ваучъри не "вреди на оптимизацията на сайта", тъй като рекламата в Adwords не влияе върху оптимизацията на сайта.
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

С риск пак да се степеме :D ще кажа ЧЕ ВЛИАЕ и то много, особено за фирмени сайтове :wink:
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

С риск пак да се степеме :D ще кажа ЧЕ ВЛИАЕ и то много, особено за фирмени сайтове :wink:
''Влияе'' , но в каква насока - положителна или отрицателна?
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

''Влияе'' , но в каква насока - положителна или отрицателна?
Ами даваш им пари, събери 1 и 1:)
 
От: Google обича ли сайтовете, които постоянно рекламират с Adwords ваучъри?

Зависи и колко е 1 х 1 :D се са единици аама....

Ако на някой му повлиае в отрицателна...и един тик само, то целата им гугалска галимация може да се капичне :wink:
Идеята е да бъдете ПАРТНЪОРИ, нещо като котарака леополд дет мишките само го ебават, но той въпреки всичко казва: ребята давайте будем друзя ахаха или нещо такова беше :D
 

Горе