Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте.
Може ли някой да ме ориентира за рекламни мрежи , кои бихте ме посъветвали , освен Google Adsense , от сорта на реклами от типа на казина , които да сложа в мой сайт.
Рекламна мрежа която да няма прекалено много изисквания от тематиката на сайта. Благодаря.
AdsKeeper
 
При нас от януари парите паднаха драстично. От тогава до сега приходите са паднали над 10 пъти. Сайтовете трафик си правят и почти нищо не се е променило спрямо посещения, но спрямо адсенс - около 10 пъти надулу. Ако някой знае някакво оптимално решение за смяна на адсенса с нещо друго - на разположение съм. :)
 
При нас от януари парите паднаха драстично. От тогава до сега приходите са паднали над 10 пъти. Сайтовете трафик си правят и почти нищо не се е променило спрямо посещения, но спрямо адсенс - около 10 пъти надулу. Ако някой знае някакво оптимално решение за смяна на адсенса с нещо друго - на разположение съм. :)
Очевидно при всички е едно и също. Трафика си е нормален или на горе, а приходите 8-10 пъти надолу. Както Славчев писа adskeeper и мога да добавя geozo . ЗА жалост всичко друго е плява , освен гадни реклами и пари няма. БГ рекламните мрежи пък са тотал щета .
Аз съм пробвал поне 10-15 мрежи през последните години и алтернатива на адсенс си няма просто
 
Ужасно е и даже всеки мрънка за тези бисквитки. Май ще има бойкот на adsense.
 

Горе