Google Adsense

Kamen92

New Member
Първо,да започна с благодарности към колегите,които ми помогнаха със съвети да се справя с Mobio.bg и техните неразбории .
Нека да преминем към основния въпрос на тази тема - а именно Google Adsense.Тук открих две теми за Google Adsense и ги изчетох доста обстойно.Ясно е,че щом имам въпроси съм физическо лице.Още не съм се регистрирал в Adsense,но сайтът ми съвсем скоро ще направи 1 месец и смятам да го направя.Да приемем,че ме одобрят,тъй като има вероятност и това да не се случи.Доколкото разбрах трябва да се регистрирам в БУЛСТАТ като лице работещо по граждански договор,защото регистрацията ми в Adsense се приема за такава,а след това да подам декларация в НАП за самоосигуряващо се лице и да започна да плащам осигуровки в размер на 115 лв .Дотук добре.Лошото е,че темите не са особено актуални и въпросът ми е има ли някакви промени в законодателството или нещата продължават да седят по същия начин?Кога трябва да се регистрирам в БУЛСТАТ,респективно в НАП - до 7 дни след сключване на договора ( регистрацията) в Adsense или до 7 дни след получаването а първата сума ?
 
От: Google Adsense

Момче не се занимавай с глупусти,взимай си парите от Western Union и си свиркай :)
 
От: Google Adsense

Още 2 лева не си изкарал, искаш да се закопаш с осигуровки и данъци. Луд ли си? Като почнеш да вземаш по 1000 евро на месец, тогава ще ги мислиш тея работи!
 
От: Google Adsense

Честно казано не смятам да давам пари за данъци,понеже в най-общи линии никой занимаващ се с такава дейност не дава.Но въпросът е принципен.Моята логика е,че трябва да се регистрираш в БУЛСТАТ и да плащаш осигуровки при първото получено плащане.Защо?Ами всеки трети се е регистрирал в Adsense.Кой си ползва акаунта,кой не.Тогава всички ли трябва да се осигуряват ? Според мен трябва да се започне след като вече си получил първото плащане от тях.Иначе благодаря за съвета.Най-вероятно с Western Union ще действам.
 
От: Google Adsense

Нищо няма да им даваш както ти каза биаро докато не почнеш да правиш достатъчно!!! Ти с 100-200 лева на месец искаш да вземеш само 40 лева, щото толкова мисля беше всичко. Давай смело напред и работи като луд, когато ти дойдат първите 1000 евро за месец огава се занимавай с това. ;)
 

Горе