Google analytics в PHPbb3 проблем

zaekyt

Member
Здравейте, имам следния проблем - качих си на форума (Phpbb 3.0.2) Google analytics, копирах си кода в съответния футър, изчистих си кеша, брояча се появи в кода на страницата, google analytics си го забеляза и потвърди, че е инсталиран и... дотук - няма никакви данни в репортите :( Опитах и със старата и с новата версия на кода, чаках по 3 дни и на двете, но явно има някакъв проблем и не мога да разбера какъв. Няма как да е объркан кода, защото го копирам директно и то вече 2 пъти не става (и със старата и с новата версия).
 
От: Google analytics в PHPbb3 проблем

Кой е сайта и в кой файл си копирал кода?

bg-forum.eu

Копирал съм го в overall footer на prosilver, нали там трябва?

Това за <head> не ми изглежда логично, нали кодът на аналитикс се появява в кода на страницата и би трябвало да работи, ако имаше някакъв конфликт с друга част от страницата щеше да пише някъде, все пак не само аз ползвам PHPbb3 :)

Въпреки това ако не се намери друго решение, може да опитам и това...
 
От: Google analytics в PHPbb3 проблем

Кода си е там и явно бачка. Може би трябва време да тръгне статистиката. Гугъл загряват много бавно, не знам каква е причината, но е факт.
Броячите се слагат в overall_footer непосредствено преди </body>.
 
От: Google analytics в PHPbb3 проблем

5 дни минаха вече, а на другия сайт загря за половин ден... неразбираема работа :(
 
От: Google analytics в PHPbb3 проблем

Сложих го кода преди </head> ама няма никаква промяна... мерси все пак :) Други идеи?
 
От: Google analytics в PHPbb3 проблем

Омръзна ми да го мисля и сложих Тyxo... в момента работи добре като по чудо :D
 

Горе