Google Analytics

webmaster

Member
Нещо става с гугъл аналитикс. Сега ми показва, че за вчера на сайтовете си имам 0 посещения???
 
То доста често ги прави тия мизерии. На мен в момента последно ми показва за 2 часа сутринта отчетени посещения. А има, не е като да съм спрял сайтовете. Ще ти ги покаже по някое време. Изобщо всичките им услуги стават все по-зле.
 
От: Google Analytics

Да, оправиха го, но наистина Гугъл започнаха все повече на приличат на Майкрософт - всичко прецакват.
 
От: Google Analytics

Някъде в интернет имаше клипче с един човек в гугъл тоалетната, много ги нахраниха :D
 
От: Google Analytics

Има най-малко 5 алтернативи за вашите сайтове които да инсталирате в директорията на сайта ви и сами да си следите трафика . Даже са по добри от аналитикс + безплатни
 
От: Google Analytics

От около 10-тина дни посещения спрямо аналитикса на един от сайтовете ми са паднали от 1100 на 100, докато според вътрешните системи с които следя трафика, няма никаква промяна. Някой друг да е забелязал подобна фрапираща разлика. Освен това според аналитикса посщенията от ИЕ са едва 1.3% от общия дял, което ми се вижда абсурдно.
 

Горе