Google.bg с изтекъл сертификат !?

само профила от файрфокс може да си копираш, би трябвало да е чист (може да се мести между платформи ) все пак го провери на чист уиндоус дали е чист но не са изпълними файлове

фотошоп и офис незнам не съм ползвал от години
 
От: Google.bg с изтекъл сертификат !?

Глупаво е, ама много народ са се бръмкали така - виде ли си датата на компа :)
Иначе, може да си смениш и дефоут днс-ите, сми тия дет провайдера ти е дал.
 
Има и още един вариант, провери файла:
Код:
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
Отваря се с обикновен Notepad или друг текстов редактор (за предпочитане или вградения Notepad или Notepad++)

Вътре погледни дали няма запис, който пренасочва google.com и/или google.bg към някакво определено IP.

Щом казваш, че си сменил DNS-ите, изчистил си кеша с ipconfig /flushdns и си си проверил датата на компютъра, това е единственото, за което мога да се сетя, което още може да влияе.

Поздрави,
Борисов
 
От: Google.bg с изтекъл сертификат !?

Глупаво е, ама много народ са се бръмкали така - виде ли си датата на компа :)
Иначе, може да си смениш и дефоут днс-ите, сми тия дет провайдера ти е дал.

:-o:cry: 20 август .... Какво е това бе? Как може да е от датата това?
 
От: Re: Google.bg с изтекъл сертификат !?

Има и още един вариант, провери файла:
Код:
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
Отваря се с обикновен Notepad или друг текстов редактор (за предпочитане или вградения Notepad или Notepad++)

Вътре погледни дали няма запис, който пренасочва google.com и/или google.bg към някакво определено IP.

Щом казваш, че си сменил DNS-ите, изчистил си кеша с ipconfig /flushdns и си си проверил датата на компютъра, това е единственото, за което мога да се сетя, което още може да влияе.

Поздрави,
Борисов

Този файл е чист, аз си имам резервно копие на него, защото често ми се налага да ровичкам по сайтове преди опресняването на ДНС.

Май ще е от датата .... аз рових в календара по едно време и май съм го запаметил с грешна дата :cry::shock:

Мерси за съдействието на всички.
 
От: Google.bg с изтекъл сертификат !?

Ми да, тва е най-редовното със сертификатите :) нали са по дати
Иначе те и програми лъжат с дати, антивирусни и прочие
 
От: Google.bg с изтекъл сертификат !?

Ми да, тва е най-редовното със сертификатите :) нали са по дати
Иначе те и програми лъжат с дати, антивирусни и прочие

Не знам от колко години се занимавам с пц-та... към 10 и повече... ама изобщо и не заподозрях простотията:) Нищо, поне си смених паролите и хванах няколко троянеца да се спотайват:)
 

Горе