Google SERP Rank vs. Google PageRank

От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

АМИ СЛЕДОВАТЕЛНО ИДИ НАУЧИ, ЧЕ PR СЕ ОПРЕДЕЛЯ ОТ БРОЯ ЛИНКОВЕ КЪМ ДАДЕНАТА СТРАНИЦА. ТИЯ ЛИНКОВЕ ВСЕ ИМАТ НЯКАКЪВ АНКОР, КОЙТО ПЪК ОТ СВОЯ СТРАНА БУТА СТРАНИЦАТА НАГОРЕ В СЕРПА!
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

АМИ СЛЕДОВАТЕЛНО ИДИ НАУЧИ, ЧЕ PR СЕ ОПРЕДЕЛЯ ОТ БРОЯ ЛИНКОВЕ КЪМ ДАДЕНАТА СТРАНИЦА. ТИЯ ЛИНКОВЕ ВСЕ ИМАТ НЯКАКЪВ АНКОР, КОЙТО ПЪК ОТ СВОЯ СТРАНА БУТА СТРАНИЦАТА НАГОРЕ В СЕРПА!
Значи това което "bulram" е казал е вярно , стига сте спорили ....
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

НЕ , НЕ Е ВЯРНО!

ДА ТИ ГО ОБЯСНЯ ЕЙ ТЪЙ КАТО ЗА НЕ ЗНАМ КАКЪВ!


КУПУВАМ СИ ДОМЕЙН TYP-SYM-BATE.COM И КУПУВАМ 10 ЛИНКА ОТ PR5 СТРАНИЦИ С АНКОР " ТЪП СЪМ БАТЕ"

НА СЛЕДВАЩИЯТ PR UPDATE ХВАЩАМ PR3 ЗАЩО? ЗАРАДИ 10-ТЕ ЛИНКА ОТ PR5 СТРАНИЦИТЕ
ПРЕДИ ТОВА СЪМ ИЗЛЯЗАЛ НА ЧЕЛНИ ПОЗИЦИИ ПО ДУМАТА "ТЪП СЪМ БАТЕ" - ЗАЩО? ЗАЩОТО ЛИНКОВЕТЕ СА С АНКОР "ТЪП СЪМ БАТЕ"


СХВАНА ЛИ ?





пс:
стига сте спорили
че то ти спориш? аз само влизам в ролята на учителка да ти обяснявам.
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

НЕ , НЕ Е ВЯРНО!

ДА ТИ ГО ОБЯСНЯ ЕЙ ТЪЙ КАТО ЗА НЕ ЗНАМ КАКЪВ!


КУПУВАМ СИ ДОМЕЙН TYP-SYM-BATE.COM И КУПУВАМ 10 ЛИНКА ОТ PR5 СТРАНИЦИ С АНКОР " ТЪП СЪМ БАТЕ"

НА СЛЕДВАЩИЯТ PR UPDATE ХВАЩАМ PR3 ЗАЩО? ЗАРАДИ 10-ТЕ ЛИНКА ОТ PR5 СТРАНИЦИТЕ
ПРЕДИ ТОВА СЪМ ИЗЛЯЗАЛ НА ЧЕЛНИ ПОЗИЦИИ ПО ДУМАТА "ТЪП СЪМ БАТЕ" - ЗАЩО? ЗАЩОТО ЛИНКОВЕТЕ СА С АНКОР "ТЪП СЪМ БАТЕ"


СХВАНА ЛИ ?
Мерси, че ме "светна", но е даказано, че едното води към другото. Google it ако не знаеш...
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

аз ще те гугълна тебе ;)

няма - излязъл съм напред заради линковете, не заради PR ,нито заради моя PR0.
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

Зор ми е какво пишат някакви индийски спецЯлисти. Чети и си повтаряй това дето съм написал 10 пъти ,може да схванеш.


Тва дето си ми го дал са го писали идиоти от
Submit Edge,
24, Nand Deep Ind. Estate,
Kondivita, Andheri (E),
MUMBAI :400059
MAHARASHTRA
India
:lol: :lol:
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

Индийци или не , те са по-добри от Вас. Доказателство е digitalpoint... Както и да е, разбрах каквото ми трябваше , айде давайте отриц. репутация и да свършваме ...
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

Леле... 28 безсмислени поста... мисля, че някой от Богопомазаните в този форум (да се чете админите), трябва да вземе мерки за това! :)

П.С. PR няма никакво влиание върху SERP-а! (а който мисли че има... нека живее в заблуда...)
 
аве обесняваме ви го като за помощно училище, пак неможе да го схванете :lol:
първо ще ви трябват основни познания за да разберете цялата схемa, да знаете поне кво е - google, линк, anchor, page, pagerank, serp, url, domain ..etc
след като си научил основните неща, четеш всичко тука
после ела и спори, но мисля че няма да има нужда
и недей хвали тиа DP(doub** penetr**), последното място в webmaster community-то е за хвалене
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

По-високия pagerank помага за serp, но serp не зависи от него !
Ето с това и аз съм съгласен! И мисля, че наистина е време да приключим с темата!
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

Как да не помага носи вар, тухли дига на крик .....
 
От: Google SERP Rank vs. Google PageRank

Сътворих една примерна схема за разяснение на бавно зацепващите.
Ще видите, че макар и линковете да вземат участие и в СЕРП и ПР, реално ПР няма нищо общо със СЕРП
attachment.php


Ето защо някои хора които си мислят че СЕО е линк билдинг само и наблягат само на линкове, си мислят че ПР влияе на СЕРП. При тях всичките останали кръгчета ги няма и не виждат разлика между двете. Създава им се илюзията че е едно и също, ама не е!
 

Прикачени файлове

  • Untitled.png
    Untitled.png
    23.8 KB · Преглеждания: 30
  • Like
Реакции: Viko

Горе