Google webmaster tool

danko6

Well-Known Member
Имам няколко въпроса за тулчето:
-има ли как да забързам индексирането за индексирането.Имам индексирани 100 страници но всеки ден ми индексира по 1-2 нови заявки за търсене.Има ли как да го забързам.
-колко бързо ви се индексират изображенията от сайта, понеже аз чакам с дни за едно индексиране :)
 
От: Google webmaster tool

Всичките тези неща съм си ги направил :D Явно няма какво друго да направя освен да си чакам шефа :D
 
От: Google webmaster tool

Twitter, това е решението за бърза индексация и за провокиране на бързобота. Или ползваш твои неоспамени акаунти, или купуваш retweet по борсите.

N.B. GWT няма реално значение, ползвай гугъл-операторите за серпа.
 
От: Google webmaster tool

Мен сайта ми е индексиран и имам 100 индексирани статии,но само 5-6 индексирани изображения.
Мале явно така ми се е спало, че не съм и обяснил като хората...
Мен ме интересува индексирането на онези заявки за търсене, дето ги показва от самия tool, понеже имам 100 индексирани страници, а само 4 заявки и всеки ден ми се появява по 1 нова заявка или максимум по 2.Как мога да го накарам да ми изкара повече заявки за търсене(Queries) ?

Това ми е въпроса :D
 
От: Google webmaster tool

Скарай се на програмистите в Гугъл да го оправят по-бързо, щом са ти толкова важни :)

За какво ти е това? GWT е инструмент, който помага на уебмастърите в някои насоки, като анализ на сайтовете си, например. Но това не означава, че може да се състезава (поне в момента) с гугъл-операторите, които ти дават търсената и конкретна информация веднага.
 
Последно редактирано:
Re: От: Google webmaster tool

Мен сайта ми е индексиран и имам 100 индексирани статии,но само 5-6 индексирани изображения.
Мале явно така ми се е спало, че не съм и обяснил като хората...
Мен ме интересува индексирането на онези заявки за търсене, дето ги показва от самия tool, понеже имам 100 индексирани страници, а само 4 заявки и всеки ден ми се появява по 1 нова заявка или максимум по 2.Как мога да го накарам да ми изкара повече заявки за търсене(Queries) ?

Това ми е въпроса :D

това ти е ранкването в SERP за какво са те намерили потребителите колкото е изкарало за толкова са те намерили с два дни закъснение
 

Горе