h=лв.

Georgi A Stanchev

New Member
Ако претежавам имот гледащ към стратегическо място със значителен поток на хора в това число лекъри ,студенти,чужденци и наши граждани.Голям трафик на мпс. както градски транспорт.
Ако монтирам 9кв.м. LCD дисплеи с минимална разделителна способност 800*600 .
Искам д печля от тя работа с тоя дисплеи ...Аз ще го подържам да работи....
 
Няма лошо да печелиш, но не разбрах това въпрос ли беше или просто ни съобщаваш?
 
Ако претежавам имот гледащ към стратегическо място със значителен поток на хора в това число лекъри ,студенти,чужденци и наши граждани.Голям трафик на мпс. както градски транспорт.
Ако монтирам 9кв.м. LCD дисплеи с минимална разделителна способност 800*600 .
Искам д печля от тя работа с тоя дисплеи ...Аз ще го подържам да работи....

На този дисплей реклами ли ще има? Филми? Музика? Не разбрах идеята...
 
Пускай Криско и се заеми с правописа през това време. ;)
 
почти във всеки голям град има такива билбордове които въртят реклами и нощем ти вадят очите та чак пътя не виждаш
 
Само, нензам как ще се уредиш изобщо с разрешение за да сложиш такова нещо, защото ще ти трябва такова според мен,

Ето какво намерих, за твоя случай или подоен на твоя:
"
Разрешението за поставяне е документ, с който се разрешава разполагането на посочените обекти върху недвижими имоти, собственост на физически лица, юридически лица, на общини или държавата.

Рекламно-информационни елементи могат да се разполагат на територията на общината въз основа на одобрени проекти, разрешение от главния архитект по чл. 57 от ЗУТ и след заплащане на предвидената такса. В случаите, когато рекламно-информационните елементи се поставят върху имот общинска собственост, освен посочените документи, се изисква и договор за наем с общината. Не се изисква издаване на разрешение за разлепване на безплатни обяви."
 
За тези които ми правят забеляшка за граматиката" вие само с една граматика ли блестите" иначе съм ентосиазиран да мнотирам такъв панел но не се бях замислял какви разрешителни ще ми трябват .... Но забелязах че има добронамерени хора ,които помагат със съвет.... а може и не само ако те са достатачно предприемчиви
 
Изгледай първото видео в тази статия: http://www.styleplace.info/2015/07/blog-post.html
Идеята е добра в България все още не е популярна, но мисля, че има варианти да се развие.
 

Горе