hostbulgaria.com и те за нищо не стават

От: Re: От: От: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

да де, ама другите мижави компании ги опазиха на 18 лева, а супера иска 23,50

:). Така е, дори на други места е и по скъпо... Но мисля, че на първо място е важно качеството на услугата и след това цената. Ако греша, моля да ме извините! Хубава вечер!
001.png
 
От: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

Аз два пъти съм им звънял за връщане на бек ъп. Единият път беше в 23,30 :) Казаха да пускам потвърдителен и-мейл, че да имат "черно на бяло" и до 10-15 минути след мейла вече работата биваше свършена. По едно време бях решил, че сайта ми "бави" заради хостинга, та мислех да ги сменям, но поразчистих из плъгините и се радвам, че един колега от форума ме посъветва да не се махам от този хост. Препоръчвам, защото за тези пари са супер. Коректни, учтиви и отзивчиви. Поне според моя опит.
@coolice, благодаря за съвета да не се махам от хостбългария! Въпреки, че ти казах, че ще се местя на твоя хостинг, ти просто ме консултира и прояви коректност, както спрямо мен, така и спрямо конкурента в лицето на въпросната хостинг компания. Чест ти прави, Куул! :)
 
От: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

По колко ви плащат бе?
 
От: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

Аверчето е взискателен. И нещо кисел напоследък.
4 или 5 години съм на hostbulgaria.com - каквото съм поискал, дали са ми го.
 
От: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

По колко ви плащат бе?
Прав си, ъпи... За тези 45 лв на година - това, което получаваме... Излиза, че те ни плащат, а не - ние на тях! Това е в кръга на шегата, но истината е, че съотношението "пито-платено" при тях е win-win ситуация! ;)
 
От: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

Цената им е смешна, а и двата ми досега с тях завършиха с бързо местене. Но не им се сърдя - каквото са написали, това предлагат - малко, бавно и без бърза реакция.
 
Всички сме наясно, че това е една много стабилна и добра компания, в която работят адски кадърни хора с доста опит. За съжаление това, че някой е изревал на по телефона някакви недобронамерени коментари е по-скоро кофти подбор на хора, или на някой не са му издържали нервите. Лично аз ако трябва да избирам БГ хостинг компания, това би била една от топ опциите ми.
 
От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

ВИдях ги колко са кадърни.
Всички сме наясно, че това е една много стабилна и добра компания, в която работят адски кадърни хора с доста опит. За съжаление това, че някой е изревал на по телефона някакви недобронамерени коментари е по-скоро кофти подбор на хора, или на някой не са му издържали нервите. Лично аз ако трябва да избирам БГ хостинг компания, това би била една от топ опциите ми.
 
Re: От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

ВИдях ги колко са кадърни.

Ама бате, нали говорим за нормални неща, а не някакви скриптове, които генерират 100 заявки за секунда, примерно писани на пайтон. :) Каквото ти е нужно - набавяш си сълюсън за него, а не сеопитваш на стандартизиран хост да правиш чудеса. Има и го и този момент. Ако греша, поправи ме. :)
 
От: Re: От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

ПИл ли си нещо?
Ама бате, нали говорим за нормални неща, а не някакви скриптове, които генерират 100 заявки за секунда, примерно писани на пайтон. :) Каквото ти е нужно - набавяш си сълюсън за него, а не сеопитваш на стандартизиран хост да правиш чудеса. Има и го и този момент. Ако греша, поправи ме. :)
 
Re: От: Re: От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

ПИл ли си нещо?

Да, айрян. :) Пробвай с Хостгатор да видиш за какво ти говоря или недай си Боже Годеди и ще видиш какъв рай са няшите хостинг компании от към клайнт сървисес. Така де някои, но мисля, че хостбългария е от тези, на които яко им пука за клиентите и реагират доста бързичко. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

Да, айрян. :) Пробвай с Хостгатор да видиш за какво ти говоря или недай си Боже Годеди и ще видиш какъв рай са няшите хостинг компании от към клайнт сървисес. Така де някои, но мисля, че хостбългария е от тези, на които яко им пука за клиентите и реагират доста бързичко. ;)
Прочети пак темата - 12 часа за един бек ъп и накрая нищо.
Това ли е бързо? И на какъв принцип ги сравняваш?
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

Прочети пак темата - 12 часа за един бек ъп и накрая нищо.
Това ли е бързо? И на какъв принцип ги сравняваш?

Сравнявам ги на база клайнт сървис, нали там е драмата? :) Прочетох я темата и реално не са успели на време да ти генерират въпросния бекъп преди да рирайтне с новия, които са ти и дали.
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: hostbulgaria.com и те за нищо не стават

Сравнявам ги на база клайнт сървис, нали там е драмата? :) Прочетох я темата и реално не са успели на време да ти генерират въпросния бекъп преди да рирайтне с новия, които са ти и дали.
За да сравниш 2 неща трябва да имат общи точки.
 

Горе