HubPages - струва ли си?

От: HubPages - струва ли си?

Разбира се. BTW. Очаквах линк към HubPages
 
От: HubPages - струва ли си?

Айди и аз съм част от системата ;)
Username: w-seo

Очаквам приятелства :)
 
От: HubPages - струва ли си?

заслужава си, но трябва да си активен, за да достигнеш 75 рейт и да имаш вече и реални линкове без nofollow ...
 
От: От: HubPages - струва ли си?

заслужава си, но трябва да си активен, за да достигнеш 75 рейт и да имаш вече и реални линкове без nofollow ...
Явно много неща не знам. Обясни или дай линк с обяснения, моля...
Какъв е този рейтинг? Какви статии си заслужава да се публикуват? Трябва ли да са оригинални(има ли проверка за това)? С какво най-добре се монетизира там и т.н. ?
 
От: От: От: HubPages - струва ли си?

Явно много неща не знам. Обясни или дай линк с обяснения, моля...
Какъв е този рейтинг? Какви статии си заслужава да се публикуват? Трябва ли да са оригинални(има ли проверка за това)? С какво най-добре се монетизира там и т.н. ?
ето моя профил там, имам рейт 63, като той зависи от посещения, приятели, коментари и още милион глупости и май всеки ден е различен, защото скоро беше 73 :)
Иначе има автоматична проверка за уникалност
ето тази моя статия
NOTE: A substantial portion of the content on this hub appears on other sites
и това
This Hub seems to contain text that is copied in large part from or to another site, and may be incurring a HubScore penalty as a result. If you revise the content so that it is unique to HubPages, your hub will automatically be rechecked for duplication.
The issue of duplicate content is completely separate from issues of plagiarism or copyright. All that it means is that we found text very similar to what is contained in this hub elsewhere on the web. Duplicated hubs are not a violation of our rules, and may remain published. However, promotional or affiliate links are strictly prohibited on hubs identified as duplicate.
If your believe that we identified your hub as duplicated in error, please request a review of this Hub by emailing [email protected].

иначе може с адсенс, афилиейт линкове, подобно е на артикъл директориите ...
 

Горе